İlişkiye başlarken ciddi amaçla başlamaz mısınız?

her kişi ilişkiye başlarken ciddi düşünür.burada okuduklarımı görünce yanlış düşünce oluştuğunu görüyorum.sizler bu sebeple bir bayan yada erkekle ilişkiye başlamazmışınız.ilişkinizin boyutunu evlilikle bitirme gibi bir niyetiniz olmazmı başlarken.ne diye başlarsın ya o zaman?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes ciddi başlar aslında sonrasında karşında ki cinsel olarak rahatsa gayri ciddiye dönüşür sonra ve sonra ben ciddi bir ilişki istiyorum seninle olmaz diyen bir tarafın olması kaçınılmazdır genelde de erkek der bunu ;)

0|0
    0|0
    • cınsel olarak rahattan kasıt konusma olur ama uygulamadan mı bahsedıyorsun?

• Kesinlikle 10 puan

• ya işte ilk olunca onu bile anlayamıyorsun sonradan kafa dank ediyor her neyse

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim sevdiğim bir kız var eğer o da beni severse, üniversite sonu onunla evlenmek istiyorum. Ona kadar hiç bir kızı sevmedim ne de aşık olmadım.

0|0
    0|0
  • ciddi başlanır ama bitiren taraf cıddı degıldır artık oda aradakı bağlılık tan kaynaklanır yanı negatiflik...

0|0
    0|0
  • İnsanoğulu ''özgür irade'' diye kendini avutuyor aldanıyor dünyanın güzelliğine..

Olması gereken belirttiğiniz gibi lakin buna pek uyan yok malesef

0|0
    0|0
  • öylesine başlıyorsun 2 günlük oluyor öylesine

1|0
    0|0
  • niyet önemlidir ilişkide. anne olmak baba olmak niyetiyle başlanmalı bence. biz büyüklerimizden böyle gördük

0|0
    0|0
    • bızde boyle gorduk ama etraf bu amacla degılde daha cok eglenme nıyetınde.mılletı gordukce ılışkıye başlayamıyorum

• nasıl anlıyacagız cogu ınsan rolde yapabılıyor guzel oynuyabılıyor

• en usta tiyatrocular bile bazen sufleye ihtiyaç duyar...

• maalesef erkeklerin çoğu cinsel ihtiyaç için başlar bi ilişkiye...

0|0
    0|0
  • ben ciddi amaçla başlarım herzaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• insan karşısındakini tanımadan nasıl ciddi düşünebilir bence ilişkiye başlarsın eğer kafalarınız uyuyosa seviyosanız zamanla ciddiye dönüştürürsünüz

0|0
    0|0
  • haklı olan ve dogru olan senın dusundugun bence de

0|0
    0|0
    • bu dusuncem gıt gıde korelıyor.ınsanları ılışkılerı gordukce sogumaya başlıyorum

• umarım denk gelırım:)

• umarım :)

Yükleniyor...