Askere gittiğinizde içeri cep telefonu sokabilmiş miydiniz?

veya gittikten sonra çarşıdan falan aldınız mı böyle bir anısı olan var mı?

0|0
11|21

En İyi Kız Görüşü

• Ekinoks kardeşim sayesinde askerlik yaptım bende

bak nsl telefon soktuk biz tee hakkariye(ergenekon felan diye içeri almasınlar emme)

Bizden sürekli yicek istiyodu bu aç kalıyorum diyodu felan 3-4 koli yolladık aburcubur hazır çorba cart curt tlf hat yollayın dedi

nasıl sokcaz nasıl sokcaz..

şu büyük kekler varya onun ortasını yardık içini boşalttık içine telf soktuk paketledik hattıda çizi paketinde soktuk

püffff ne anılar yafuuu ömrümüzü yediydi açı mm açımm diye burdan hakkariye anans yolladık bee

ablasına gurban olsun sıpa..

0|0
    1|0
    • aynı benım ablam gibisin sende ya :) oda istemedıgm halde koli koli malzeme gönderiyordu tuncellilere :)

Kızlar Ne Diyor 10

• bazı yerlerde sokuluyo benim ark diyarbakırda askerdi 15 ay nerdeyse hergün konuştuk valla.

0|0
    0|0
  • sokan cook var sırnak hakkarıde cok rahat bu benm arkadaslarım yaptı hepsı kullandı iştima dısında hep kullanıyordu nöbette falan rahattı :)

0|0
    0|0
  • abimin valizinin astarını söküp tlf içine koymuştuk daha sonrada dikmiştim o içeri girince dikişi tekrar sökmüştü tabiki gece kız arkadaşıyla konuşurken yakalandı orası ayrı bir komedi :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşım doğuda görev yapıyordu ve her gün konuşuyorduk. Sorun olmuyormuş. :)

0|0
    0|0
  • izin verseler iyi olurdu

0|0
    0|0
    • Izin verseler askerlik çok laşka olur.böyle en azından gizlice sokup utanarak konusuyoz hemde gerçekten sakincali...

• Sokan varmis

0|0
    0|0
  • Beni askere almadılar :(

0|0
    0|0
  • erkek ark soktu tel hemde ayakkabısının içinde :D o tek ya kırılır ya ben o teli sokarım dedi soktu valla :D

0|0
    0|0
  • sevgilim başarabilmişti onu ama askerde aşırı sevmişti komutanları biz eşya göndermiştik ve eşyalarına teli sarmıştık tabi komutan görmüş ama görmemiş gibi yapmıştı ama tabi bir süre kullanamadı ama geçen sene bu zamanlarda takır takır mesajlaşıoduk:)

0|0
    0|0
  • sevgilim yakalanmış ceza verdiler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• valla daha geçen gün askerdeki bir arkadaşımın annesini gördüm.oğluyla cepten konuşuyordu.Telefonu kapattı yanıma geldi.Konuşmak ister misin bizim askerle dedi.Ulaşabilir miyiz ki dedim.Dur ben onu çaldırayım,o bizi arasın dedi.Aradı konuştum.Telefon serbestmiş dediğine göre.

0|0
    0|0
  • cok fazla kullanmadım.. ama cok zevk alıyorsun konuşurken ( yusuf yusuf ):))..bir süre sonra kullanmayı bıraktım ankaradayım ve istihbarat birliği yakalarlarsa ne olucanı tahmın bıle edemıyorum..:)santralcıydım sonucta ıstedıgım yerle ıstedıgım kadar konusabılıyodum daha fazla gerek duymadım..sokabılen konusabılen buna macası yıyen varsa soksun o tadı yasasın..:)))

0|0
    0|0
  • ben içeri sokmadım ama içerdeyken satın aldım :D sivil ceketimin içinde saklamıştım :D burada dikkat edilmesi gerekn tek olay bunu kimseye söylememek eğer bi kişiye bile söylersen yakalanırsın ;) hatta ben wireless li bi telefon alıp komutanların şfresiyle gece boyunca nete girmiştim :D:D

0|1
    0|0
  • iphone ile askerliği tamamladım. içeri sokması gayet basit oldu şöyleki:

Makam aracıyla albayı bıraktıktan sonra kargo firmasına gidip teslim aldım telefonu ve arabanın bagajına koydum.

telefonu kendi dolabımda saklamadım da albayın odasındaki dolapta sakladım. Odasının anahtarı da bende olduğu için akşamları mesai saati sonrası odasına girer, kullanırdım.

Bi de nöbetlerde internet güzel oluyordu, hatta arkadaşlarım "sen sivilde bile bu kadar msn'e bağlanmazdın" derlerdi.

hey gidi günler hey :) Bu arada askerliği sahil güvenlik olarak yaptım o yüzden bu kadar rahatlık.

0|0
    0|0
  • yok ya, ihtiyaç duymadım. millet de neden o kadar uğraşır bilmem.

0|0
    0|0
  • ilk katılışta telefonla gittim teli yakaladılar ama gittiğim birlikte yazıcı olunca baktımki benim tel çekmecede dedem vardı ata abi ona söyledim tutanağı yırttı geri verdi. ama birdaha hiç çıkartmadım e tabi malum marka beyaz 33 10 :D

0|0
    0|0
  • bu içeri sokulan telefonlar yüzünden kaç tane şehit verildi haberiniz varmı?teröristler dinlemeye alıyor askeriyenin yakınına gelerek...kimlerin uyuduğunu nöbette kaldığını öğreniyor

1|0
    0|0
  • İstihbahrat açısından, dinlenebilir hatta dinleniyor olduğundan, içeri telefon sokmak bildiğin 15-20 kişinin çatışmada ölmesi ile aynı şeydi..

Yapmadık..

0|0
    1|0
  • kaç tane telefon parçalattık sayamadım ne günlerdi be lanet olsun ki bir daha gidersem o meret yere...

0|0
    0|0
  • usta birliğinde ikinci el bir telefon almıştım sonra izin dönüşü kendi telefonumu getirmiştim, aldığımıda satmıştım askerin birine :)

0|0
    0|0
  • benim askerlik yaptığım yer mahrumiyet bölgesi ( karadan hiç bir şekilde ulaşım olmayan bi yer) olduğu için cep telefonu ( wap, fotoğraf gibi ozellikleri olmıycak) sokmak serbestti. tabi ben internete girerdim bütün gün nöbette orası başka o.O

0|0
    0|0
  • dikkat edin bence bunu soran TSK dan bir GÖREVLİ ^^

tek tek tespit edecek aahaha

0|0
    0|0
  • 3 hafta geç mi bitsin istersin askerlik o da komutan insaflıysa :)

0|0
    0|0
  • acemilikte sokamazsın , usta birliğinde sokmayanı döverler

0|1
    0|0
  • Su şişesi içinde votka dahil mi buna (:

0|0
    0|0
    • Valla ben acemi birlik hariç usta birliğinde fuul kullandım hiç sıkın tı olmadı

• evet çünkü rütbeliydim:DDD

0|0
    0|1
  • ilk 2 ay hayır ama sonrasında evet 12 boyunca gizli gizli kullandım :)

0|0
    1|0
  • ben götürdüm ama bi boka yaramadı. kıbrısta yaptığım için hattım etkisiz kalıodu :)

0|0
    0|0
    • bende kıbrısta yaptım

denetleme gördün mü sen ?

• denetlememi? karak kuvvetleri sonra ktbk ikisinide gördüm ve yazıcıydım. uyuduğumu pek hatırlamıyorum :)

• yok sokmamıştım gerek yoktu..

0|0
    0|0
  • Usta birliğinde yaklaşık 4 ay kullandım 1 kere de yakalandım.

0|0
    0|0
  • Benim askerlerimde vardı izin veriyodum aradımmı cepten buluyodum ama kritik yerlerde izin vermiyoduk

0|0
    0|0
Yükleniyor...