Of offffffffff ulan passolig... Hem kafa karıştırıcı hem boktan?

Passolig kart parası yükledim bugün başvuru için pttden ödenmedi dedi kurye parasını ödememişim müşteri hizmetlerini aradım yarın ödesem olur mu dedim olur dediler yarın postaneye gidip kurye parasını versem onlar sisteme yüklerler mi?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi maca gitceksin. Fb karti ucuz 15 tl 6.35 tl sinide iade ediyorlar. Eskisehir maciyla baslicak 50 tl de bilet olur. Ben ankaradan gelcem istanbula. Bide normal pos makineleri olan kicuk marketlerde falanda kullaniliyormu biliyormusun? Yani gofret kola falan alabilirmiyiz kartin icinde para varsa

0|0
    0|0
    • FENERBAHÇE 6.35 iade ediyor evet ama bizim kartla alışveriş vs... olmuyor çünkü öyle tasarlandı bildiğim bu sadece maç için kullanılacak passolig.. Maç erken saatlerde olana 19:00 gibi malum kızım zor oluyor dönmek :Ddd

• Bisey olmaz. Bizim stada yeni makineler getiriyorlar. Sistem sifir olcak. Alinmayanlar ersun yanal lehine aziz yildirim aleyhine bagiranlarin kombinesi iptal edildi ondan giremediler. Zaten bilet alinca koltuk bilguleri sms geliyor. Bu arada ben galiba yanlis biliyormusum. Bizim kartlar alisveriste gecmiyormus. Ulasimda geciyormus. Alisveriste gecip gecmesiginide tam ogrenemedim sen ogrebirsen benide bilgilendirirmisin. Eskisehir macina gelcekmisin? Ben sana goz kulak olurum. Kocaeli trenine bindiririm merak etme. Ben bir gun İstanbul'da kalcam kadikoyde ucuza bisuru otel pansiyon var 30 tl falan. Ama sen kiz basina zor tabi. Sevgilin goturmezmi seni maca?

• 1. sevgilim yok 2. tren yok daha pendiğe kadar var. Teşekkür ederim yardımın içinde eskişehir maçına bilmiyorum kart bir gelsinde. Ayrıca ben demiştim sana bizimkiler geçmiyor o tür şeylerde diye. Onuda bugün öğrendim vallaha gerizekalı bu gfb falan yemin ediyorum akıl sır ermiyo kötüde olsa o senin başkanın ya saygı duyacaksın. Geçmişle yaşıyorlar resmen

Erkekler Ne Diyor 10

• Yüklemeleri lazım, olmadı gitmeden nce nasıl yükleyebilirim kurye pparasını diye müşteri hizmetlerini ara.

0|0
    0|0
    • aradım kurye parasını yüklersen olur dediler dün :s

• sabah ola hayrola diyelim :D

• Aynen ondan. :) Gecenin hayrından iyidir gündüzün şerri derler :)

• Üc büyükleri bilmemde anadolu takımları icin cok iyi oldu artık kimse maca biletsiz giremiyo ben bilet alarak giriyodum adamı olan bedava giriyodu yok amcam polis onunla giriyorum yok yengem ambulansta görevli onunla giriyorum yok biz falancı grıptanız hopp 100 kişi iceri artık hepsi kaktı kesinlikle girilmesi yasak ayrıca karaborsa olayıda bitmiştir allah yapanlarda razı olsun

0|0
    0|0
    • Karaborsa kalkmaz. Kombineden istesigin maclari bile baska pasolig kartina gondsrebiliyorsun. Suoer bisey. Fb kombine karti 850 tl 2 kisi ortak alirsin maclari paylasirsin

• ARKADAŞ ÇEKEN BİLİR HAKEMİM BU SİSTEM GELMELİ ÜLKEMİZ O KADAR REFAH SEVİYESİ YÜKSEKKİ BİRÇOK ARKADAŞIMIZ DAYAK YİYOR:HOLİGANLAR ÜLKEMİZDE KONTROL YOK ÖRNEĞİN ALMANYADAKİ GS MAÇI KIZMAYIN. HAKEM BİRİSİ OLARAK ÇOK GEÇ KALINMIŞ BİR DURUM DİYORUM. ELALEM GİBİ OTURUP MAÇ İZLENMİYOR ÜLKEMİZDE.

0|0
    0|0
  • Hiç anlamıyorum şu gereksiz uygulamadan.

0|0
    0|0
  • Almayın arkadaşım şunlardan. Endistüriyel futbolun kölesi olmayın.

1|0
    0|0
  • kanks akbil bas onu bile kabul ediyo :D

0|0
    0|0
  • valla sen postaneye gıtte bı ogren

0|0
    0|0
  • hangi takım

0|0
    0|0
  • Uygalamanjn kendisi sacmalik

0|0
    0|0
  • Maça giden kız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O kadar berbat bişey ki. Maça zor giriyoruz sayelerinde. Biz E-Bilete hayır derken gelsin diyenlere sövüyoruz

0|0
    0|0
    • Bende hayır diyenlerdendim ama tribün boş napacaksın ayrıca FENERBAHÇE söz konusu ise gerisi teferrüattır.

• Susma haykır e-bilete HAYIR! #pa$$olig

0|0
    0|0
    • allahım içine hol, gan kacmıs kız bayılırım :D:D

• Hayır dedik yaptılar FENERBAHÇE için o çileyi çekeceğiz.

• Sevdamızı endüstriyel futbola yanaşma amacıyla kurulan passolig adı altında para kaynağı olarak gördüttürmeyeceğimiz için bu sene ünifeb olarak bloktaki yerimizi almıyoruz. Boyun eğmeyin.

Yükleniyor...