Yarın sabah öleceğini bilsen şimdi n'aparsın?

Sorudan da anlaşılacağı üzere yarın sabah öleceğini bilsen şimdi ne yapardın? Normal bir şekilde uyur muydun ya da yapmak isteyeceğin şeyler olur muydu?

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• ısık hızıyla abdest alır namaz kılardım annemin yanına oturur kuran okurken dinlerdim bide zekat verirdim :D

1|0
    0|0
    • bir gecede müslüman olurdun yani :D o da güzel.

• hahha :D malesef gülüyorum ama yapmam gerekenler :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Yarın öleceğimi biliyorsam, Senaryoyu bozar hemen intihar ederdim :D

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • ölene kadar mokoko

1|0
    0|0
  • istanbula dogru yolacıkar kartala semtine dogru ilerlerim :)))

1|0
    0|0
  • sevişirdim..

1|0
    0|0
    • doğru. neslin devamlılığı da önemli tabi :D

• Sadece uyumazdım zamanı değerlendirirdim.

1|1
    0|0
  • Yıkanmaya başlarım anca tutar benim abdest...

1|0
    0|0
  • yok lan ölmem paranoya yapma diyip uyurdum. :)

1|0
    0|0
    • sonra sabah bir bakmışsın başka bir gezegende ya da boyut değiştirmişsin :D

• en sevdiğim arkadaşlarımı toplardım yanıma galiba.

1|0
    0|0
  • Herkese haber veririm..Haberler gazete tv abd konsolosluğu..Ölürken forsum olsun

1|0
    0|0
  • Ailem ve sevgilimle zaman geçiridim son anlarımda :)

1|0
    0|0
  • Annem babam ve ablamla vakit geçirirdim tüm vaktimi onlara adardım

1|0
    0|0
  • Sabaha kadar müzik dinlerdm hani sbaha doğruda Kur'an-ı Kerim dinlerdim ve ölümü beklerdm ..

1|0
    0|0
  • seninle tanışırım

1|0
    0|0
  • naappaarrdım bilmeemm

0|0
    0|0
  • en yakın kıza tecavüz ederdim.

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımı ailemle tanıştırırdım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• diğer dünyaya nekadar ahzırım değilim vlla onun korkusu sarardı beni tanıdığım kişilerle akraba arkadaş kim varsa çaktırmadan nasıl bir insan oldumu benim hakkımdakı yorumlarını öğrenir helallık alır sonrada odamda düşünür cevapları kendi kendime çözümleme yapardım sonuc iyi çıkarsa azıcık içim rahatlardı kötü çıkarsa yandım bittim vlla :((((

1|0
    0|0
    • çok stresli bir son gün :(

• insanlara daha iyi davranıcam artık :))))))) bir an düşündümde yarın ölümü çok önemli bişiymiş bu yaaa

• Uyurum. Şu an canım en çok uyumak istiyor zaten.

1|0
    0|0
  • uyurdumm sabaha uykudan uyanamim ölim gidim

1|0
    0|0
  • bi çocuğu seviydm haberi yoktu bi zamanlar onu çok sevdğmi onun için çok ağladığmı ben öldükten hemen sonra bi arkadaşımın mesaj atmasını isterdm :D

1|0
    0|0
    • neden sen söylemiyorsun ki bence arasan ve seni seviyorum desen daha güzel olur :)

• Kusana kadar yerdim.

1|0
    0|0
    • aç ölmek istemiyorsun anlaşılan :)

• Şimdi orada neyle karşılacağımız belli olmaz tok gitmek en iyisi.

• benim kanka napçağımı biliyo hahahah :D:D

1|0
    0|0
  • sonkezz dondurma yerdim ..

1|0
    0|0
  • birazdan uyurum bir şeyler izleyip.

1|0
    0|0
  • ona gider tüm içimi dökerdim haykırırdım içimdekileri içimde kalan herseyi söylerdimm :)))

1|0
    0|0
    • bunu neden şimdi yapmıyorsun ki? :) belki o da bunu bekliyor

• neden? :(

• çünkü o başkasına ait..

• Ne biliyim kendimi iyice temzilerdim, odamı falan toplardım sonuçta beni ölü bulcaklar temiz olmam lazım her şekilde.Duygularımı yazardım hissetiklerimi belki "ölürken hissettiklerini yazan kadın " diye tarihe falan geçerdim.Hani bir yazar vardıya bileğini kesip ölmeyi beklerken hissetklerni yazan onun gibi :) Bir video hazrlardım anlatamadıklarımı anlatmak istedklerimi bazen yazıp yazıp sildiğim cümleler içeren bir video göndermek istedklerime gönderirdim.He birde gelinlk var tabi tabutuma onu koysunlar isterdim e sonuçta her genç kızın hayalidir dimi :(

1|0
    0|0
    • beğendim güzel.. daha çok yazmaktan filan bahsetmişsin hiç faaliyette bulunmaz mıydın ne bileyim sevdiğin birine onu sevdiğini söylemek ya da bungee jumping yapmak gibi ? :)

• yok kız kaç kere söyledim ben ona anlamadı vefasız yapacak bir şey yok :) Anlatrdım ve video yu ona gönderrdim zaten belki üzülürdü bilmiyorum ama hafızasına kazıyacağına emin olurdum en azından.aslında zaman kalsa yapcak çok şey var bir kere geliyoruz dünyaya :) azrailden bir gün daha istesek verir mi acaba :PP

Yükleniyor...