Erkekler utanmaz mısınız gerçekten hiç, terbiyesizlik.

ya siz erkekler ne kadar utanmazsınız,en azından bazılarınız ya başkalarıyla gez toz resimlerini yayınla onlarla,sonra gel bide kızdan ilgi bekle,ya biz mi kafayı dedik yoksa bazı erkekler hakkaten bizi saf mı sanıyor?ya bi açıklama yapın beyler neden böyle yapıyorsunuz ki?

• Erkekler olarak anca elde ederiz
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Evet her çiçek ayrı güzel amacımı bu
    33% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
  • Kız yüz vermiyor da sinirlenip yapıyoruz
    33% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
  • Severiz ama böyle sizi kıskandırarak gösteririz
    0% (0)100% (1)25% (1)Oy Ver
  • Biz de sevme olmaz
    34% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• beni bağlayan bir durum yok. yani ben böyle biri değilim. hayatına sokacağın insanı çok iyi seçmelisin.

0|0
    0|0
  • link

Bu Mehmet henüz 4 aylık ama utanmazın önde gideni çünkü bir kız sevgilisini kıskandı ve bunun acısını diğer bütün erkeklerden çıkardı...

0|0
    0|0
    • ya bu kıskanma değil ki ona benim genel tavrımı belirliyor ,ve ayrılığı sağladı onun bu haraketleri

• senin saf olup olmadıgını bilemem ama

bunun gibi erkeklerden ilişki yaşamayı seven çoook kız var yoksa bu tip erkekler sap gibi ortada kalırdıama şimdi hepsinin kolunda bir kız cepten ulaşacagı bir kız neten ulaşabilecegi 10larca kız var

0|0
    0|0
    • ama bi kız bunları sindirebiliyor mu ki istesin ,acaba kızların gözünde yükselmek amaçlı mı yapılıyor bu?

• sindirim sistemi iyi çalışıyor bu gibi insanlar

bu erkek veya kız fark etmez

• siz bekaretinizi bozup , tekrar diktirip evlenmeye kalkıyosunuzda , erkekler böyle yapıncamı zor geliyo

0|0
    0|0
  • Genellme yapman ynlış olmuş ancak ya c yada d şıkkı gerekçe gösterilebilir . Ya kıskandırmak yada yüz bulamama ile ilgili bişey ..

0|0
    0|0
  • Deveye diken ..

0|0
    0|0
  • Çünkü safsınız kızım :)

1|0
    0|0
    • haklısını biz safız ve kızlar cidden kendileri kaşınıyorlar kimse kusura bakmasın.

• evet şu yukarda anlattığım adam varya heh,eğer dediklerinden olsam o az daha sevgilim olucaktı,ya

• Bence iyi keşfedememişindir. Bir daha bak kendine :)

• EEEE

0|0
    0|0
  • Hayırdır bir terbiyesizliğimi mi gördünz bayanlar ?

0|0
    0|0
  • Erkekler olarak anca elde ederiz

0|0
    0|0
  • Erkeklerin utanmaz kısmı nedir? acılmayacak yerini mi acıyorlar?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• erkekler masum kadın şeytan

kadınlar kaşınıyo arakadaş dşarıya çık bak erkek tahrk edeyim diye dolaşanlara bir bak.

bende kadınım ama abii şeytanız yaa yok ötesi yok

0|0
    0|0
  • Soruyu tam anlamadım ama genelleme sezdim

0|0
    0|0
  • evet cevap bekliyoruz beyler ,güzel soru?

1|0
    0|0
  • Zamanın da canları yanmış . O vakitten sonra da kendileri başkalarının canlarını yakmaya adapte olmuş . Karşısındaki insanın gururunu hiçe sayarak . Her insan bir değil ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...