Ucuz ve 2. el okumalık kitap istanbul'da nerede bulunur?

ucuz ve 2. el okumalık kitap istanbulda nerede bulunur yada satmak isteyen varmı burada?herçeşit okumalık kitap koleksiyonu yapıyorum.şöyle kelepir olanlardan arıyorum.yardımcı olabilcek varmı?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Recep İvidek 3 e sor..

0|0
    0|1
  • okumalık olmayan kitap nasıl oluyor?

bir ayağı kısa masanın ayağının altına mı konuluyor diğerleri?

0|1
    1|0
  • Taksim'de Aslıhan pasajı, bi gör.

0|0
    0|0
  • sahaflara bak

0|0
    0|0
  • taksimin ara sokaklarında kitapçılar var çoğu sahaf. sonra yine aynı şekilde atlas pasajı var istiklal caddesinde. beyazıtta da sahaflar var. bildiklerim bu kadar.

0|0
    1|0
  • Akmar?

0|0
    1|0
    • nekadar orada mesela?

• Ben gitmeyeli çok oldu ama olduğundan çok çok ucuz istersen elinde olan kitapları da satabilirsin.

• akmar pasajı & beyazıt sahaflar

0|0
    0|0
  • iyi para kazanacağın bir iş bul bence kitaplara harcadığın zamana yazık yani

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşım benim elimde her çeşit kitap var babam 70 lerden beri bu işi yapıyor ama artık pek faal değil . çok öldürmemek kaydıyla ilgilendiğin kitaplarda uygun fiyatlar söyleyebilirim ağırlıklı olarak dini kitaplar siyasi kitaplar eğitim setleri ansiklopediler romanlar ve sözlükler var. Özelden mesaj atıp irtibat kurabilirsin.

0|0
    0|0
  • Böyle bir soruyu bile gizliden sorduğun için, fake bir soru... olarak kabul ediyorum.

mantıklı bir açıklaması varmı sıradan bir soruyu gizliden sormanın sebebi...

0|0
    1|0
    • keyif benim keyif.ister gizli soru ister açık soru.beğenmezsen yazmazsın.sana laf yetiştircek halim yok uğraşamam seninle.

• akmar a gideceksin ya da beşiktaş çarşıya

0|0
    0|0
    • nekadar kitaplar?1-2 tl ye eski püskü tozlu kitaplar bulabilirmiyim

• Kütüphanelere üye olursan beleş kitap alabilirsin.

0|0
    1|0
    • okuduktan sonra ben eve dizmek koleksiyon yapmak istiyorum

• Anadolu yakasında Kadıköy Akmar Pasajı

Avrupa Yakasında Beyazıt Sahaflar Çarşısı

0|0
    1|0
    • beyazıtta 2. el yokki sıfır satıyorlar

• sahaflarda ikinci el satan yerler olduğunu biliyorum, bulamamış olabilirsin. oradan başka marmara kitapçılar çarşısı var mesela.

• üsküdarda bi yer var galiba.

0|0
    1|0
Yükleniyor...