Protein tozu sorunu?

Arkadaşlar bugün protein tozu aldim bu daha ilk kullanisim su sisesine içme suyu koydum biraz protein tozu koydum carkaladim acayip bir renk ortaya çıktı ve köpürdü nerde yanlış yaptım bir tadayim dedim ufak bir yudum aldım sanki bira içer gibi oldum bilgisi olanlar yardimci olabilirmi

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Su ile kana daha çabuk karışıyor alağıdaki bilgisiz insanların hepsi süt ile karıştır demiş sakın kardeşim su ile içeceksin onu shaker alman gerek şişe ile olacak iş değil o ahakere tozu koyaraın suyunuda eklersin çalkalarsın içersin bu kadar basit

0|0
    0|0
    • Öyle yaparım fakat suyla ilk yudum aldığımda hafif basim sallandi sanki bira icermis gibi yani bu etki normalmidir

• Internettekiler pahalı o kadar bütçem yok o yüzden hem baslangic olduğu için hemde param kisitli olduğu için böyle gerekti

• Orjinal olduğu için gümrükten geçtiği için pahalı merdiven altı olmadığı için pahalı normal değilmi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Protein tozu diye başka toz vermis olmasınlar. Baş dönmesi falan yapmaması lazım

0|0
    0|0
    • Yok protein tozu olduğuna eminim

Erkekler Ne Diyor 5

• Tarihi geçmiş olabilir sakın içme protein ve benzeri ürünler eğer bozulmuşsa ağızda demirimsi asidik bir tat bırakabilir ve kullanımı sonucunda çok ciddi sağlık problemleri yaratır bu durum hemen çöpe at onu.

0|0
    0|0
  • Hoca genişlemek etkisini hemen görmek istiosan yağsız sütle iç hem tadı hem etkisi değişir. su ile kana karışır diyen antiloplara kulak asma. sheaker şart. antreman sonrası iç. yemeğini idmandan iki saat once yemiş olmaya bak. cok mühim

0|0
    0|0
    • Sheaker yok suanda onun dışında nasıl yapabilirim

• Yarım yağlı sütle iç tadı daha iyi olur , hangisini aldın ki. Kutunun üstünde kullanma şekli yazar , ona göre uygula. Hocana danış , birine danış kafana göre yapma.

0|0
    0|0
    • Yağsız süt ile için diyodu yarim yagli sorun yapmasin videoda kutunun üstündeki hep gramlı söylemiş kafam tam almadı ama birine danisirim

• Yarım yağlı daha faydalı ama ilk zamanlarda vücudun kaldırmazsa yağsız içmen daha iyi olur.

• Doğrudur ama daha ilk olduğu için yağsız ile basliyim sonra yarım yagliya geçerim dediğine bir bakarım ölçek varmış sonradan gördüm

• süt ile karıştırıp içersen daha çabuk etkisini gösterir 300 cc ye 1 ölçek yeterli.

0|0
    0|0
  • Normal öyle olmasi en iyisi sutle mikserde karistir

0|0
    0|0
    • Icsem sıkıntı olurmu hastanelik olmayalım bide :D yarın yağsız süt alıp deneyeceğim bide

• O zaman hiç bugün icmiyim isi bilmeden yorumun için teşekkür ederim :)

• Önemli degil ne dedik ki neyse o

Yükleniyor...