Okul kitaplarınızı saklar mısınız ?

Kitap okumayı sevenler özellikle size sorum lise ünv kitaplarını saklarmısınız okulu bitirsenizde ve tekrar çalışırmısınız ?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Ilk okuldan beri kitaplarimi saklarim . Zaman zaman bakarim gecmiste hangilerini ogrenmisim diye ilkokulda olsun , orta okulda , lisede olsun ve univ. yeni baslasam da gecen seneki kitaplarim da duruyor univ.den . Okulu bitirince de atmayi dusunmuyorum cunku onlari gorunce gecmis yillarimi hatirlarim bazen yuksek not aldigimi bazen de kirik not aldigimi ve sonradan hirsla calistigimi . Simdi nerden baslamak istersin deseler hic suphesiz liseye donmek isterdim . Zaman ne de cabuk gecmis megerse hic anlamamisim .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• he saklarım :)

0|0
    0|0
  • kpssyi kazandıktan sonra kpss kitaplarını yaktım okul kiabı diyosun sen :D

0|0
    0|0
  • ben mesleki bazı kitapları saklıyorum. çalışmak için açıp bakmam ama manevi değerleri vardır :)

0|0
    0|0
  • üniversite kitaplarımı gerektiğinde bakmak için saklıyorum. şimdiye kadar da çok faydasını gördüm.

0|0
    0|0
  • üni kitaplarını saklarım da kpss'lerin sattım bazılarını,kalanları da satabilirim

0|0
    0|0
  • 7 sene önceki öss kitapları duruyor bir oda dolusu.atsan atılmaz satsan satılmaz

0|0
    0|0
  • evet turşu kuracamda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Meslek derslerinin tuttuğum, bilgisayardan çıkarttığım notları bile duruyor

0|0
    0|0
  • yok ya ne saklıcam sobada yaktık hepsini:D

0|0
    0|0
  • Saklamam.

0|0
    0|0
  • evet saklıyorum.en çokta bi kitap üzerine tm anılarımı not alırım onu saklarım.sonraları aaa derste şunu yapmıştık şunu konuşmuştuk deyip gülümserim harika bişey bu yaaa :(

0|0
    0|0
  • Saklarım ama çalışmam

0|0
    0|0
  • ne diyorsun ilkokuldaki defterlerimi bile saklarım ben:)

0|0
    0|0
  • evin yanındaki depoda çuval çuval...

0|0
    0|0
Yükleniyor...