Sevgiliniz doğum gününüzü bu şekilde kutlarsa?

Sevgilinizle çıkmak üzere bir Barcelona tatili ayarladınız.

Tesadüfün böylesi o günlerden biri doğumgününüz.

Günlerce şehri geziyorsunuz ve bu günlerden biri doğumgününüz olmasına rağmen sevgiliniz günün bitmesine yarım saat kala sadece doğumgünün kutlu olsun aşkım diyip sarılırsa ne hissedersiniz?

Hatırladı diyip mutlu mu olursunuz?

Bir yarım saatini ayırıp ufak bi hediye alamamış mı dersiniz?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• ben onun dogum gününe bi ay kala hediye hazırlıyom bide böle gezdircek beni barcelonada falan güzel bi hediye hakeder bence

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• eğer güne başlarken sarılıp dogum günün olsun deseydi tabiki mutlu olurdum hediye önemli değil derdim ama madem bi süpriz yapmıcak niye son yarım saati bekliyoki? Unutmuş besbelli kızardım

1|1
    0|0
  • ben sevgilimle olduğum için mutlu olurum ve bu bana en büyük hediye olur zaten :)

0|0
    0|0
  • yaaa belki bu barcelona gezisini kutlama türünde yaşattı bana sonucundada kutlayarak süsledi hediye yok ama koca abrcelonayı dolaşmısısz az bişimi

0|0
    0|0
    • onu hazırlayan sensin diye düşün ;)

• kim hazırladıysa hazırladı öyle güzel bir günün arkasından özel bir hediyeye çokta muhtaç olmam

• Keşke benim ona doğumgününde yaptıklarımı göz önünde bulundurup sarılsa oda yeterdi. Bi gümüş tektaş alıp aaaaallllllllllll die elime tutuşmasından iidir :D

0|0
    0|0
  • fena bozulurdum valla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hediye çok problem değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...