Fiziksel yapı ve dış görünüşe verilen değer hakkındaki sorum?

190-192 arasında boyum var ve 75-80 kiloyum

sürekli olarak koşu sporu ile ilgileniyorum (maratoncuyum lisanslı olarak) ayrıca bir ara amatör kalecilik filan filan yaptım herneyse haliyle koşucu olduğum için şu an bacak kaslarım aşırı gelişti üst vücutta hafif şekil aldı son 2 yılda idmanlarda her zaman üzerime dar streç tarzı biey giyerim altıma biraz bol şort ve bacaklarma ağda yaparım kas gelişimi ve derece için çok önemli

sorum şu stadyumda rutin koşu idmanlarımı yaparken sürekli beni izliyolar özellikle tempoyu arttırarak koştuğumda (staddaki herkese tur bindiriyorum yani sürekli yanlarından geçiyorum) özellikle yaz aylarında çok bayan geliyo kilo vermek için yürüyolar onada anlam veremiyorum yürümek romatizma v. s. iyi gelir koşmadıkça bişeyin gideceği filan yok

kızlar filan ilk olarak ayaktan başa filan süzüyolar bende bir garip hissediyorum

yani kızlara özellikle yönelditiyorum beni görseniz düşünceleriniz neler olurdu yazarsanız sevinirim

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Türkiye'de sporu zayıflamak için yapıyorlar. Spor sağlıklı yaşamak için yapılır.

0|0
    0|0
    • yazın bazen koşu pistinde zip zak atıyorum uyuz oluyorum zaten en iç koşu kulvarı 400 metre yetmez gidi en dıştan kapattığım turlar oluyo 475 metremi ne en son kulvar farka bak

Yükleniyor...