Beşiktaş 2 - Partizan 1?

Beşiktaş Uefa Avrupa Liginde Partizanı 2-1 Yenerek 8 Puanla Grup Lideri Oldu Şimdilik Evet Beşiktaş Nasıl Oynadı? Biraz Defans Yaptı Gol Yedik Ve Son Saniyelerde Dinamo Kiev Anını Tekrar Yaşadık Ama Yendik Sizce Beşiktaşta Eksikler Neler?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim takım defans yapmasını bilmiyor. 2-0'dan sonra yorulmayalım, kontrollü oynayalım dediler ama genç takımız ve bunu oynamasını bilmiyoruz. Bu takım hep tempolu ve atak oynamalı. Ne zaman geri çekilsek gol yiyoruz. 3 senedir son 10-15 dakikaya 1 farkla önde giriyorsak, daha önce son dakikalarda yediğimiz gollerden dolayı, yine ''eyvah'' diyor futbolcular ve panik oluyorlar. Son 20 dakika hariç iyi oynadık ve son dakikada şansımızın yardımıyla hak ettiğimiz bir galibiyet aldık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zorda olsa kazandık, taktikmi nedir bilmiyorum ama bazen son dkları heyecanla seyretmekten bir hal oluyoruz, skor olarak öndeyken ceza sahamıza kapanmamızı yanlış buluyorumBu şekilde bir çok puan kaybettik.

0|0
    0|0
  • Eksiklik yok valla, tebrik ederim

0|1
    0|1
  • aferim bjk ye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• demBaba varsa gerisi teferruattır

0|1
    0|2
  • Beşiktaş beklediğim futbolu oynamasada 3puanı almayı bildi bu sevindirici ama futbol adına aynı şeyleri söyleyemicem son dönemde biraz düştü Beşiktaş ama dediğim gibi 3 puan sevindirici.

0|1
    1|0
  • ülke olarak puana ihtiyacımız var tebrikler

0|2
    0|0
  • hacı sağ bek şart kaleci cenk e de güvenmiyorum ben ne yapacağı belli olmuyor bilic biraz hata yaptı erken aldı oğuzhanı hemen farkedildi orta alandaki boşluk 2-0 a güvendi bilic ama gerildim son bölümde

0|1
    0|0
  • 2. Bir karambol yine cenk yine şans yine son dk krizi yine beşiktaş kanseri yine yine yine.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş maçına İddaa'da "karşılıklı gol var" oynadım, param cepte; gerisi çok da umrumda değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...