Kazandibi yapımını bilenler?

Dr. Oetker in sütlü tatlılarından kazandibini denedim bugün.istediğim gibi olmadı özellikle tepsiye döküp altını yakma kısmını beceremedim. üzerindeki tarifine göre karışım yağlı tepsiye alınıp şiddetli ateşte 5-10 dakika arasında altı yakılıcaktı. dakikalarca yaktım ama sanki altı o herzamanki kazandipleri gibi olmamış bunun için tepsiyi fırınlamam mı gerekliydi?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• boş tepsiye pudra şekeri serpiştir bolca,heryerine yay. onu ocağa tut,şeker karamelleşene kadar bu işlemi sürdür. sonra yapmış oldugun muhallebiyi dök içine. soğuduktan sonra dilimle ve spatulayla dilimi çıkarıp ters çevirerek veya yine tersini çevirerek hafif rulo yaparak servis et. yanık yeri üste gelsin yani.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok alakasız olucak ama iftardan önce bi espri yapmak istiyorm '' Doktor Oetker artık Doçent olsn '' , ya ne böyle çakma şeylerle uğraşıyon işi bilen birine 10 kağıt fazla ver tertemiz yaptır geç

1|0
    0|0
  • doktor otger berbat hele pudingleri hiç tavsiye etmem kenton veya ülker denemelisin

1|0
    0|0
  • uğraşama ver parasını bak keyfine

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Allahım şu ismi gördükçe bayılasım geliyor..kazandibi.

Kreşte kimse sevmezdi bunu herkesinkini ben yerdim ihih =D.

1|0
    0|0
  • Nedense sevemedim şu kazandibini ya :/

1|0
    0|0
  • ya ataydın biraz şeker tepsiye...ne uğraşıyosun karamelize olurdu.al sana dip kazan.

1|0
    0|0
    • hiç aklıma gelmedi ama bir dahakine pudra şekeriyle deneyeceğim

• Onu boşverip Dr. Oetker Panna Cotta alıyorsun. Orgazmik.

1|0
    0|0
    • çok güzel görünüşüde tadı nasıl olur acaba

• ben beğendim, hafif ve lezzetliydi baya

• tamam yazarım :)

Yükleniyor...