Sevmediğiniz hatta nefret ettiğiniz öğretmeni çarşıda görseniz ne yaparsınız?

Sevmediğiniz hatta nefret ettiğiniz öğretmeni çarşıda görseniz ne yaparsınız?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben Avmde karşılaştım yanından geçip gittim. Kendinden nefret ettirmişse selam vermeye bile tenezzül etmem acıkcası.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O gülümsedi karşılaştığımızda ama ben görmezden geldim.

1|0
    0|0
  • Çoook eskiden ortaokulda türkçe öğretmenim vardı tek ben değil kimse sevmezdi,Birgün derste acaip bi soru sordu e bendende acaip bir cevap aldı:D Sonra bana bağırdı:s Kimsin sen k*çında don yok benle dalgamı geçiyon dedi.. O öğretmen ben lisede okurken tatillerde çalıştığım işyerine geldi beni tanıdı ne yapıyon diye sordu, İşte beklediğim nihai soruyu sormuştu o an çakmak çakmak olan gözlerimle ona baktım ve şöyle dedim '' Valla hocam k*çımıza don almaya çalışıyok''

O anda don muhabbetinin gözlerinden film şeridi gibi geçtiğini hissettim:)) Benim bu serzenişim ona çok pis kapak olmuştu:) O anı ona birdaha yaşatmıştım:))

Akabinde ağzını açmadan geriye döndü ve gitti... :))

0|0
    0|0
  • Selam verirsin sadece ne yapacaksın ki? o ogretmen işini yapıyor . parasını kazanıyor. ne yapabilirsin? meslegi o

0|0
    0|0
  • Gözüme bakıyorsa bende onun gözüne bakarak yanından geçerim. Hatta hic çevirmiyorsa bende inatla sürdürürüm

1|0
    0|0
  • selam veririm tabiki... öğretmen canım bu düşman değilki eğitim yılları çoook geride kaldı nede olsa. bana karşı bi garezi vardı ise kendisi utansın ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• benı lıse 1de sırf saçımdan dolayı dısıplınden sınıfta bırakan ogretmenımı hep goruyorum hatta son gun hocam dıplomayı geçte olsa aldım bıraktıgınızla kaldınız dedım kafamı cevırıyorum dırekt

1|0
    0|0
    • ne varmış ki saçında sınıfta bıraktı hatta?

• saçma bence saçtan dolayı sınıfta bırakmak ya ben özellikle bayan hocaları sevmemonlar yapar öyle şeyler ya bi öğrencinin zekasına bakın saçına ne bakıyorsunu? bu arada benim de nefret ettiğim öğretmen bayan matematikçi benden nefret ederdi

• kadın zaten baslı basına saçmalıktı evet bı nefret var nedense bayan hocalarda

• Valla geçmise baktıgımda nefret ettiğim hocamı görsem dahi elini öperim.

Hatta ingilizce hocam vardı kulakları cınlasın kimse sevmezdi onu 0 cı idi adı :D

Ama bence 0 iyi ki de olmuş..

Yoksa o kadar ders çalışıp ingilizceyi öğrenmeye çalışmazdım..

0|0
    0|0
    • senin hiç olmasa işine yaradı ingilizce öğrendin benim hiç işime yaramadı matematiğim iyi olamadı ben çalıştım ama hoca yine 1 verdi

• Ben ıngızlızceden 2 aldıgımı hatırlamam asla..

En yuksek notum 30 du =)

kı sınıfta 3 alan ogrencı yoktu. =)

ben okuldan mezun olduktan sonra kendı kendıme ogrendım..

Dershaneye de gıtmedım...

• artık onla bır hıkayem kalmadıysa kafamı çeviririm geçer giderdim..

nanik falan yapmazdım

1|0
    0|0
  • yüzümü baska yöne cevirir devam yürürüm... :-)

1|0
    0|0
  • bir selamı eksik etmem hiç kimseden

1|0
    0|0
  • Eğer nefret ediyorsam beni milletin önünde rencide etmiştir.Yüzüne bile bakmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...