Bana yardım edermisiniz özellikle kızlarr :D?

nasıl zayılaya bilirim yani bildiğiniz yöntemler ilaçlar falan var mı? kadın 1 ayda 10 kilo veriyolar bunu nasıl yapıyolar bana akıl verin kızlar haddini bildirmem gereken bir erkek var :D

Güncellemeler:
67 kiloyum ve boyumda 1.59
lütfe :D

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Sende kendimi gordum ve gercekten yardimci olmak istedim ben 2 ayda tam 16 kilo verdim 4beden inceldim ekmegi kes bubu kesinlikle yapmalisin gunde bir etimek ye kahvaltida yagi azalt ete yag koyma ve bir ogun sebze bir ogun protein te evde hareket yap spor olarak ve yuruyebildigib kadar yürü okuldan gelisi vs 3 4 durak yuru incelir bacakların 1ay buna uy zayiflarsin iki ay uysan süper olur bende sevdigim cocum icin zayifladim ve 9kilom daha var gitmesi gereken bol sans :) umarim yardımcı olmusumdur

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler yaa elbette yadımcı oldun :D

• Aynen bak suyu da unutma:) 3litre su ic lifli besinler tuket boylelikle metabolizma hizlanir Yeşilçay icebilirsin sekersiz kahve bunlarda yardimci olur kilo vermene:)

• saol ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• 94 kilodan 70'e düştüm ben. Günlük harcadığın kalori hesaplayacaksın. Sonra o kaloriden az yiyerek kilo vereceksin. Diyet yapacaksın. Şekerli, yağlı ve bol karbonhidrattan kaçacaksın. Kaliteli karbonhidrat tüketeceksin. Kardiyo çalışmaları yapacaksın. gençvefit adlı site sana yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • kilolu kadınlar çok ama çok çekici neden uğraşırsınız anlamam ki

0|0
    0|0
  • Düzgün detay vermemişsin.

0|0
    0|0
    • sen sor bn cevaplıyayım o zaman

• Öncelikle kaç kilo olduğunu bilmemiz lazım

0|0
    0|0
  • spor yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sakın ilaç kullanma. o zayıflama ilaçları idrar söktürücü kalp yetmezlığı olan hastalara verılen ilaçlar. çok tehlıkelı.

0|0
    0|0
  • ilaçla falan olmaz spor yapıcaksın

0|0
    0|0
  • diyetisyene git verdiği listeye uy spor yap ekmek yeme fazla
    paran varsa akupunktur yaptır :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...