Siz olsaydınız böyle bir fırsatı teper miydiniz ?

Arkadaşlar ilk öğretim 1. ve 2. sınıfı köyde okumuştum, çok ufak bir yerdir. Belki inanmazsınız ama daha bacak kadar olmama rağmen sınıftan Merve diye bir kıza aşık olmuştum. :) Aman allahım onu güldürmek için ne palyancoluklar yapardım.. Ciddi ciddi okula sadece onu görmek için gidiyordum fakat 3. sınıfa geçince ailemin yanına İstanbul'a döndüm.. Bu beni zorladı sınıfımdan Merve'den arkadaşlardan ağlaya ağlaya ayrıldım. İstanbulda yeni bir hayata alışma süreci başladı tabi ki, buraları atlıyorum Lise'ye geçtim fakat hala arada aklıma Merve geliyordu bir türlü unutamadım düşünsenize 18 yaşıma gelmişim fakat onun hala ilk ogretim 2. sınıfta ki yüzünü hatırlamaya çalışıyorum.. Tabi ki bir sürü sevgili geldi geçti.

Yaşım geldi 19'a ve köye gittim tekrar, genelde her yaz gidiyordum fakat onu hiç görmedim izmir'e gitmiş oda. Fakat bu yaz gittiğimde onunla karşılaştım.. Aman allahım o ne güzellik hem öylesine çok değişmiş hemde öylesine aynı ki anlatamam.. Arkadaş grubuyla duruyolardı, benimde arkadaşlarımdı onlar.. Gittim yanlarına herkese selam verdim fakat ona veremedim öyle baktım kaldım sadece.. Çıkmakta olduğum birisi vardı onada ihanet olmamak adıyla konuşmadım. Belkide bu bi bahane cesaret edemedim.. Sonuç olarak onunla konuşamadan İstanbul'a geri döndüm, yıllar sonra onu gördüm ve içimde ki duygu dahada arttı ve ben o fırsatı kaçırdım,dahada böyle bir şans olacağını sanmıyorum..siz olsaydınız napardınız ? Böyle bir şans bir daha ayağıma gelmez napıcam ben delirmek üzereyim..

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Ruh gibi gezerdim sanırım bende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• seninde tanıdığın ortak arkdaşlarınızdan numarasını isteyebilirsin yada facebook da ekleyebilirsin msn twitter falan

0|0
    0|0
  • Ara bul ve açıl bence.

0|0
    0|0
  • Sevgilin varmış merveyi düşünmen bile çok yanlış

0|0
    0|0
    • Evet işte o yüzden konuşmadım bi bakıma zaten.. Ama elimden bir şey gelmiyor.

• Evet öğrendimde, bulamadım . :/

• Hm ortak arkadaşlarınızdan araştır

• Onun gibi sözde bir güzeli kazanamayacağın için mi üzülüyorsun sen

0|0
    0|0
    • Anlamadıysan konuyu tekrar oku.

Erkekler Ne Diyor 2

• gerçekten sevseydin elinde ki fırsatı tepmezdin

0|0
    0|0
    • Ah ah, sevmeyi sen ne bilirsin ki burda bana ahkam kesmeye kalkıyorsn ?

• Senin gibi bir arkadaşım vardı seviyorum falan filan dedik git açıl son sınıf mezun olunca direkt evlendirirker e sonuç arkadaşım açılmadı sevgisi aşkı sadece ona kaldı

ben aşka ve sevgiye inanmam ama mantığa inanırım

gidip söylemezsen birşeyler yapamazsan ne önemi var

• Haklısın ama geçti artık, elden bir şey gelmez böyledüşünür dururum anca.

• sevgilisi varmış zaten kanka. hem doğru olanı yapmışsın. neyse dualarımız seninle :))

0|0
    0|0
    • Eyvallah ya sağol, bende doğru olanı yaptığımı düşünüyorumda işte..

Yükleniyor...