Gerçek bir aşkın geldiğini hissetmenize rağmen aşktan kaçtınız mı ?

Öyle bir aşkın geldiğini hissediyorum ... ama onuda inciltmek istemiyorum ve aşka girmeden en iyisi uzaklaşmak istiyorum...

sizde böyle kaçtınızmı aşktan ?

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• Kaçmak durumunda kaldım diyelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Gerçek aşkı hissetsem niye kaçayım ya deli miyim ben :D

0|0
    0|0
  • gerçek aşk geldi ama ben gerçkten hazır değildim ve kaçtım... hala daha kaçıyorum. hızımı alamadığım zamanlar oldu :)

0|0
    0|0
  • cık.

0|0
    0|0
  • Herşeyden kaçarsın.Gidersin ama yeniden aynı yere dönersin.Başka çaren yoktur çünkü,Gitmeler çözüm değildir sana.Kaçarsın,ama döne4ceğin yr gne aynıdır.. Nereye kaçarsak kaçalım mutlaka yakalanırız AŞK'a...

1|0
    0|0
  • hissettim ama gerçek değilmiş.yani ben uydurmuşum hemen 1-2 hafta sonra bi bakdım oğlan bana değil kızlara aşıkmış ,her çiçekden bal misali.önüme best model 2012 getirseler parmağımı oynatmam

0|0
    0|0
  • eğer aşksa,ecelin olsa bulur seni,saklanamazsın

1|0
    0|0
  • aşk geldiğinde ısrar ettim ve ikna ettim şu andada 1,5 senedir aşığım iyiki yapmışım,çok mutluyum=)

0|0
    0|0
  • gercek askın geldiğini hissetsem kacmazdımm :)

0|0
    0|0
  • neden kacıyosunkı ask tan onu anlamadım bırbırınıze uygunmu degılsınız

0|0
    0|0
  • evet bugünlerde öyle bir durumdayım...

0|0
    0|0
  • Ohoo gelsin koşa koşa gidicem

0|0
    0|0
  • aşk beni bulmuyor ki kaçayim :(

0|0
    0|0
  • kaçmam..aşka giderim ben.

0|0
    0|0
  • o kaçtı ben kaçtım birbirimize göre değiliz dedik bisüre ama beceremedik şimdi beraberiz

0|0
    0|0
  • Evet kimbilir belki devam etseydim üzülebilirdim ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bana aşk ilan eden kız bile vardı, ona kimseyi sevmeyeceğimi söyledim, kısmetse, Üniversiteye. Üniversitede de o artık birini bulmuştu, ben de ilk aşık olduğum kızı, yani, şu an sevdiğimi.

yani bütün çocukluğumu kızlardan kaçarak yaşadım. Hiç bir kıza yan gözle bakmadım, kısmen bu aşktan kaçıştır.

0|0
    0|0
  • 4 ay önce yaşadım. İçimde eski aşktan kalma kırıntılar ve kırgınlıklar vardı. Defalarca olmaz dedim. Israr etti. Ben kaçtıkça o kovaladı. Sonunda kesin bir dille anlattım. Vazgeçti.

0|0
    0|0
  • Every day , every time , every second. in Every moment

Every where.

Whatever. I love her. Damn it. but I will leave her.. because this is killing to me..

0|0
    0|0
  • aşk diyorum demode o be geri kafalı diyorlar..

0|0
    0|0
  • Ben ne kaçcam o benden kaçtı saklandı,bulamıyom :)

0|0
    0|0
  • eger gercekse kacmazsin, korkmazsin. korkuyorsan gercek degildir.

0|0
    0|0
  • Kaçmak ya da kaçmamak işte bütün mesele bu. Erkeklerin en çok üzerinde düşündükleri şey kadınlar :)

0|0
    0|0
  • sevmeyi bilmeyen kişelere ne zordur aşkı atlatma

ve aşkı aramak..

0|0
    0|0
Yükleniyor...