Dünyanın en ateşli taraftarı sanılan Dortmund ultrAslanı görünce neden geri vites etti?

Tamam saha içi futbol bir yana bırakalım konuşmaya gerek yok çünkü. Tribüne bakalım ultrAslan arenadaki maçta mükemmel koreografi ile başladı dortmund taraftarı ıstanbulda sesini çıkarabildimi çıkaramaz çünkü s.. kerler.
Deplasmanda ultrAslan daha ateşliydi maç öncesi ateda yaktılar orayı tribündeki neler neler hiç demiyorum zaten.
Chelsea-Galatasaray maçındanda bir örnek vereyim özeti izleyin GALATASARAY diye bağıran o fedekar taraftarın sesini duyacaksınız. Bana göre dünyanın en ateşli taraftarı ultrAslan ! Varsa şekliniz TT Arenaya bekleriz..

0|0
17

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaraylıyım hemde çok fanatik. Ama senin bu sorun hiç olmamış. Tribündeki olaylar kabul edilecek şeyler değildi

0|0
    0|0
    • Kusura bakma bacım ama ben holiganım az jop yemedim polisten. Biz seyircin degil taraftar istiyoruz

• O jopları, biber gazlarını ben bayan halimle yedim! Taraftar olmak meşale yakıp tribünlerin ortasına atmak değildir. Kulübün yiyeceği cezayı düşünün bide.

• Üzgünum ben senin gibi düşünmuyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• uA Dünyanın en büyük taraftar oluşumu ama yapılanlar yakışmadı he bana görede onlarınkiler ateşli değil fedakarlar daha çok ztn avrupada tezahürata yönelik değilde hakemi baskı altına almaya yönelik daha çok ingilterede tiyatro izliyomuş gibi izlerler ama bir faul olsun bir penaltı pozizyonu olsun nasıl ses çıkıyo statdan çünkü hepsi maçı izliyo doru olanda bu aslında. Senin ateşli tanımlamanı anladım evet uA ve Çarşı bu konuda çok iyiler.

0|0
    0|0
    • Aynen haklısın ama o eli sopalı dortmund taraftarları inşallah ıstanbula yine gelirler bu sefer koreografi değil daha değişik karşılama yapacaz uA hafife aldılar galiba

• Ç4RŞI varken ultraaslanda kimmiş ayrıca deplasmandalar ne yapmasını bekliyorsun ki bide onları kendi sahalarında görmeyi denemelisin ultraaslan dediğin gibi bir taraftar grubu olmasada kötüde denemez

0|1
    0|0
    • O 4ü alır bir yerine sokarım senin partizanı yendiniz diye adam mı oldunuz :D

• Haklısın gs çok kötü bunu savunmam sana ama türkiyenin en büyük takımıyız taraftar bakımından çarşı ıyi organize oluyor biz statda bağırıyoz

• beşiktaş maçlarnı daha fazla izlemelisin

• En ateşli taraftar olmak avrupa da takimini küçük düşürüp stadı yakmak sahaya yabancı madde atmak mi sana göre?

0|1
    0|0
    • Hayır tabiki değil bu sadece bizim ne kdar ateşli olduğumuzu görsunler diyeydi. ayrıca ben saha iiçindeki. meşale olayları az bana göre saha dışını maç öncesi ve sonrası görmen lazımdı biz boşuna mı diyoruz.
      Bizim olduğumuz her yer size CEHENNEM diye.

• Bn Fenerliyim ama Beşiktaş'ın taraftarı her zaman gs taraftarının önündedir fbde bir bütünlük olmadigi icin o kadar ii değil ama kadıköyde ii baskı kurabiliyor..

0|0
    0|1
    • Çarşıya saygım var cefakâr taraftarlar saha dışında onlar kadar organize bir gurup yok. Ama tribünde uAdan ıyi değiller kabul etmek lazım. GFBye gelince siz o başkani yollamadıkça daha çok ezileceksiniz türkiye fenerden nefret ediyor. Siz ne kadar biz bize yetersiz ayakları yapsanızda bu işler boyle değil işte.

• o ateşli taraftarın galatasarayı ateşe attı. başkanınız açıklama yaptı büyük ceza gelecek dedi.

0|0
    0|0
    • Başkan boş konuşuyor tamam ceza gelecek eyvallah ama pişman değiliz yine olsa yine yaparız. Bizim yaptığımız futbolcular anlasın taraftarın yanında orası sana deplasman değil mesajını vermeye çalıştık ama ruhsuz futbolcular yine uyudular sahada yapacak bişey yok ıyi günde kötü günde yine GALATASARAY yine GALATASARAY

• galatasaray 4/4 lük takım olum ne diyosun :D gelenden 4 yiyo gidenden 4 yiyo * ne konuşuyonuz hala?

0|0
    0|1
    • Bak bak ey yarabbi sen sabır ver :d bu sene kötüyüz birader eyvallah geç dalganı ama
      3 senede;
      2 Lig kupası
      2 süper kupa
      1 türkiye kupası
      1 şampiyonlar ligi çeyrek finali gören fenev mi 8taş mı hadi konuş?

• Sesini duyamadik ua nın

0|0
    0|1
    • Beyaz tv izleme maç izle duyarsın

• Hadi kaybol

• Yav he he

Yükleniyor...