Facebook duvarını bana kapamış. Ben de facebook duvarımı kapasam ilgi gösterdiğim belli mi olur?

Arkadaşlar, hoşlandığım bir çocuk vardı..Onu sevdiğim içn her seyiyle ilgilendim gercek bir dost oldum ama karşılığını acı bir şekilde ödedidim..Arkadaş facebook da sadece bana duvarını kapamış, 1 ay kadar böyle durdu..Gecen gün açmış baktım kapalı olduğu günler bir sürü şarkı vb. şey paylaşmış, beğenmiş herkes yorum filan yapmış..Sizce ne yapmalıyım arkadaşlar ben de ona duvarımı kapasam ilgi gösterdiğin belli mi olur?..Yoksa hiçbir sey olmamaış gibi mi davranmalıyım?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Senın ona karşı olan ılgın onu rahatsız etmış. belkı de aaranıza mesafe koyup senın uzaklaşmanı istemiş aklınca...

Sende artık onla olan ilişkini yok saymalısın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla sana duvari kapatsa bacadan girecek bir halin var istemiyorsa niye zorluyorsun bu kapyla duvarla pencereyle olacak is degil bosver ugrasma

0|1
    0|0
  • çok saçma!

bian için yaşıtlarımın bu dertlerde olması beni üzdü.

0|1
    0|0
  • Hiç farkına varmıyormusunuz bir kız erkekten hoşlanıyorsa erkek hoşlanmıyorsa kıza ne gel der ne git der burda dur bana yardım et gerektiginde git yada kal diyen adamdan ne beklersiniz ?

0|0
    0|0
    • .aynen öyle cok kötü bir suruma düştüm,halime acıyorum resmen..Bu kadar iyiğin karşılığı bu muyduu

• Sence duvarımı bende ona kapasam duvarımı ilgilenmiş gibi mi olurum..Ne yapmalyım

• arkadaşlıktan çıkar

• he olur

0|0
    0|0
  • ... Duvar kapamak neddir ? (ciddi soruyorum)

0|0
    0|0
  • ne kadar detaycısın böle oluruna bırak her neyse geçer..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben senin yerinde olsam feysden silerim, hoşt demiş çocuk işte daha ne. Zorlama bence. Öyle bişey yapamam dersen de hiçbişey olmamış gibi yap ve onla alakanı kes.. Görüp de dayanamıyorsan ondan gelen bağlantıları gizle..

0|0
    0|0
  • sende onu sil tamamen niee saklioo senden gicik

0|0
    0|0
    • Cnm silcen silmesine de şimdi benim onun bana duvarını kapadığını fark etmiş olacğım ve de ilgili olduğumu daha net anlayacak..acıkvası ondan korkuyorum

• caktirmadan sor, artik facee girmiorsun galiba gecen gun dikkatimi cekti duvarin kapaliydi fln de

• bence senin onu takip ettiğin gibi sıkı takip etmiyor seni.. yani farketmeyeceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • herhangi bir duvari üzerine yikma gibi bi cabasi olmadigi sürece sorun yoktur.

0|0
    0|0
  • çocukmusun sen :S

0|0
    0|0
    • Hayır değilimmm..:S..Ama emimim ki çocuklar benden bu durumda mantıklı davranırdı

Yükleniyor...