Sahalarda görmek istemediğiniz hareketler nelerdir ?

ben artık Sabri ve Tuncay'ın hareketlerini görmek istemiyorum kesinlikle. bir de şu bayanlar ve çocukların maça gitmesi çok irrite edici.

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• En nefret etigim sey yere tükürmeleri.. bööööööhhh migdem bulaniyor

0|0
    0|0
    • normal olmuyor ki o kadar efor sabreden futbolcunun ağzı. kuruyor, değişik tad oluyor. bazen mecburen yapıyorsun ondan kurtulabilmek için.

Kızlar Ne Diyor 11

• Tarih'in en komik hareketi ; Fenerbahçe Manchester United'a 6-0 yeniliyorken , Tuncay'ın attığı bir golün ardından taraftara suss işareti yapmasıdır.

0|2
    0|0
    • o maç 6 -0 değil 6 -2 bittiydi

• 6-0 ken tuncay nasıl gol atıyor :D onun rövanşında atmış olmasın tuncay :)

• Bir önceki yorumumu okuduysan bunu söylememiş olman gerek. :)) O maçın 6-2 bittiğini, ve Tuncay'ın yaptığı o aptal hareketi de günlerce konuşup dalgaya aldığımızı hatırlıyorum. Burada önemli olan Tuncay 1. gölü mü yoksa 2. golü mü atmış değil, iyi bir fark ile yenilirken attığı gol sonrası suss işareti yapması. Hahah yine güldüm yahu...

• Neden gitmeyecekmiş bayanlar ve çocuklar maça ? O stadyumlar sizin tapulu malınız mı ? Anladık futbol erkek sporu da sonuçta bizde seviyoruz futbolu,bizde gidip takımımızı desteklemek istiyoruz.Stadyumda maç izlemek istiyoruz.En doğal hakkımız.Halt etmişsin sen.Kınıyorum bu düşüncedeki erkek milletini.Değiştirin şu kafalarınızı artık.

0|0
    0|0
    • anlamadın ki ama.. sadece bayanlar ve çocuklar gidince .. çok tuhaf oluyor . öyle ceza olur mu hiç

• vallahi hiç tuhaf olmuyor bence niye tuhaf olsun çok güzel bir görüntü ;) eee öyle diyorsun da erkekler olunca da çok küfür ediyorlar maç izleyemiyorsun rahatsız oluyorsun o nolcak ;)) küfür etmeyin o zaman =))

• bence de çok tuhaf. sadece kadınların olduğu maçlar izlenmiyor. ha vuvuzela ha kadınlar. ayrıca beşiktaşlı kadınlar maçta küfür etti, yine ceza verdiler, yine sadece erkekler giremedi maça, yine kadınlar izledi maçı. adalet mi bu şimdi?

• Bir futbolcu şimdi adını vermek istemiyorum kameralar ne zaman kendisini gösterse adam sahaya sümkürüyo hemde ne biçim. Yemin ediyorum iğrenç yani :D

0|1
    0|0
  • herşeye tamamda cocuklar ,kadınlar ne alaka bence gayet güzel görüntüler çıkıyor. amma velakin her iki takımın taraftarları kadın olmayabilir evet.

0|0
    0|0
  • yumurta sucuk atmasınlar yazıktır :)

0|0
    0|0
  • alah allah kınadım kınadım

0|0
    0|0
  • Sabri,Arda,nouma

0|0
    0|0
  • Pet şişe atıyorlar sürekli olarak. Bunun yüzünden kaç futbolcunun alnıdır kaşıdır sürekli yaralanıyo. Çok kabaca hareketler. :/

0|0
    1|0
  • kadınlar da maça gider. beni milli takım maçına götürcek bir sevgili arıyorum

0|0
    0|0
  • nedenmiş o kadınların maça gitmeye hakkı yok mu? erkekler için mi sadece. biraz geniş düşün... çok istiyorsan kendinden ''irrite'' olabilirsin

1|0
    0|0
    • parasını verip gitsinler yine. bedavaya 40 bin tane kadın girince kulaklarım çınlıyor maçı izlerken.

• Böyle düşünmeni yadırgadım açıkcası . Erkeklerin heryere gitmeye hakkı varken kadınların ayrıcalığı yok mu sanki .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• şike görmek istemiyorum. o yüzden fenerbahçe ve türevlerini gömebildikleri kadar gömsünler. zerre ararsam adam değilim.

0|0
    0|0
  • emre defolup gitti ya şu ülkeden daha ne isterim

0|0
    0|0
  • Felipe Melo ve Emmanuel Eboue gibi pislikleri..Yaptığı hareketlerden ötürü.

Sadri Şener ve ülkemize yakışmayan Trabzonspor taraftarlarını.

Stadda edilen küfürleri.

Quaresmayı

Taraftar kavgalarını.

Hakem hatalarını..

Stad kavgalarını..

0|0
    0|0
  • bayanalr sağlam sovuyo maçta :D

0|0
    0|0
  • Sahalarda yavşak futbolcu görmek istemiyorum

0|0