Fitnesslar iceri tozz?

weider mega mass 2000 3000 / Nutrade in Protein ve Weight Gaineri kullanan var mı onerrmsnz kilo almak istiyorum sporla brlkte kullancam uygunmu. kilo alimi icn

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• bsn syntha-6 karbonhidratlı kilo aldırıcı protein en iyi supplement bundan başka protein kullanma

0|0
    0|0
    • siparis verdign bir site var mı senn yoksa salondanmi aliyon

• www.supplementler.com/.../bsn-syntha-6-2270-gr-562 bu göndermiş olduğum link'te önerdiğim karbonhidratlı protein tozu var bu siteden sipariş edebilirsin idman öncesi ve sonrası birer ölçek alıcaksın aşırıya gitme alt seviye sin sen bilinçli kullandığın takdir'de yararını görüceksindir

• tamam saolasn

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• bence o tur seylerı kullanma

0|0
    0|0
    • kızlar anlamaz bu islerden *.*

• :-D sana gore dha aklli olablrler senin * nu bilemeyz ama bize gore degller ;-)

• teşekkürler kaanhezeyan..

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim ben tozlara karşı degilim fakat bu iş masraflı iş sen masrafları milimize edip ileriyi düşünmelisin büyüdügün zaman dahada masrafla olcak hacim almak felan şimdi düşük kütlelerdeysen dogal beslen ilerde yavaş yavaş kullanırsın zaten tek basınada pek bir fayda göstermez desteklemelisin

0|0
    0|0
    • bodybuildng falan olmicamki normal kilo almayi desteklemek amacli tek basima gunluk ihtiyaci karsilayamiyom yerimde sayiyom sporla brlkte fayda gorcem dye dusunuyorum

• Günde 2500 3000 kalori almak hiçte zor degil :)

• bkcz artk

Yükleniyor...