Karşıdaki insanın sizden etkilenip etkilenmediğini nasıl anlarsınız?

karşıdaki adamın sizden etkilendiğini ,size aşık olduğunu anlamanız için o adamın o an ki bakışları nasıl olur sizce?yada bayanların etkilndiğini nasıl anlarsınız erkkler?erkek/bayan etkilendiklerini nasıl belli ederler?(hal/davranış olarak)

• Gülerek bana bakar
    0% (0)17% (1)6% (1)Oy Ver
  • Bişeyden şaşırmış gibi şaşkınlık ifadesi oluyor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Iletişim kurar hemen
    45% (5)0% (0)29% (5)Oy Ver
  • Gözlerini dikip bakar ,alamaz gözlerini,etkilendiğinden şok olmak gibi
    18% (2)50% (3)29% (5)Oy Ver
  • Etkilendiği için hemen iletişime geçemez,çekingenleşir size karşı
    37% (4)33% (2)36% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
peki bir erkeğin sizden etkilendiğini anlamanız için hangi ifade bulunur o adamda?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gülerek bana bakar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• genelde e şıkkı yüksek ihtimaldir ama genelleme dışı kalanlarda vardır. çekingenlik evet değişik bir şey ama 2 bardak vodka her şeye iyi geliyor çekingenliğe bile :D

çekingen insanlar göz temasından başlarlar, göz göze gelmek için çabalarlar ama gözler çakışınca da kaçırmak için yer ararlar :))

0|0
    0|0
  • hiçbirini yapmam

0|0
    0|0
  • eskiden anlamazdım pekte şimdi bir kaç saniye gözlerime takılıyorlar bunu farkediyorum.Bunun yanında karakteriyle ilgili farklı tavırlar içine giriyorlar anlayabiliyorum rahatça ancak yaşla alakası var bu farkedişin.

Erkeklerin genelini bilmemde ben ilgimi hissettiririm.

0|0
    0|0
  • erkeğin ilgilendiğini anlamakta zor bi şey yok , gözünüze bakar süzer sonra yanınıza yaklaşır bu kadar

0|0
    0|0
  • Etkilendiysem? Hmm, sanırım etkilendiğim ile kalırım çekingenliğimden. Dolayısıyla " E " şıkkı diyorum. >_<

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• çekingen erkekler bana çok çekici geliyor yok demeyin çevremizde çok sayıda var böyleleri tanışamadıkları için sevgilileri hiç olmayan bu tipler genelde doğru insanlardır e :)))

0|0
    0|0
  • İletişim kurmasından tabe

0|0
    0|0
  • konuşmalarından anında anlayabilirim.

0|0
    0|0
  • Anlamam..

0|0
    0|0
  • C dedım.