Protein tozu zararlı mı?

Bir arkadaşım kullandı şimdi kasları harika sizce iş e yarar mı ama bide zararları çok diyolar bilemedim...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• evet kaslara işe yarar ama büyük zararı var sporu bıraktığın zaman vücudun çöküyormuş sakın kullanma protein ağırlıklı beslen.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet, çok tehlike sağlık açısından... Zayıflama hapları mesela, kilo verenler var ama sağlığından olanlar daha çok... Değmez, yine de sen bilirsin...

0|0
    0|1
    • Kaç kişi gördün ölen protein tozundan saçmalama lütfen

• Spor hocan kim senin... Dandik bir yerde spor hocası olmuş. Bir de hoca diyorsunuz. Hoca mı görmek istiyorsun? Savas Cebeci kimdir? Bir araştır istersen. Bol şans..

• Bu agresyon nedir, anlayamadım. Olabilir, benim hocam böyle demiştir ben de böyle bildiğim için öyle yazmışımdır. Ayrıca Prof. Dr. Lar da aynı düşüncede, zararlı olduğu yönünde uyarıyor. Senin bahsettiğin kişi, bu işle bağlantılıdır bu yüzden de zararsız demiş olabilir. Tıpkı bazı doktorların, kimi ilaçları savunarak aldığı komisyon gibi... Ya da doğal sabunu anlatıp kullanın dediği zaman, aslında kendisi bir sabun üretmiştir kullanılsın diye doktorluğunu kullanıyordur. Hepsi olabilir ama bu agresyonunu açıklayamaz hiçbiri..

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşlar lütfen bilip bilmeden yorum yapmayın supplemetler bilinçli kullanımda hiç bir zararı yoktur burada zararlı diye yorum yapanlar hayatında spor salonuna girmemiş kür ve supplementlerin içeriğini dahi bilmiyorsunuz zararlı diye yorum yapmanız cahilliktir

0|0
    0|0
  • Ya kardeşim mal mısınız nesiniz? protein tozu dediğin bildiğin süt veya et ürünü lan! Sadece toz hali ne kadar saçmalıyonuz kullandı şişti ulan biraz araştırın geri kafalılar. Anabolik steroit mi bu hormon takviyesi yapsın da daha çabuk şişesiniz siz spor yapmayın.

0|0
    0|0
    • l*n beyinsiz hergün et yersen protein tüketirsen para mı kalır biz senin gibi paşa çocuğu değiliz

• l*n aptal.. ben ondan mı bahsediyorum sen diyorsun ki protein tozu kullandı arkadaşım şişti! benim laf attığım şey bu. Protein tozlarını anabolik steroidin yerine koyuyorsun. Vücut gelişmede besinlerin vücuda takviyesi şöyledir normal besinler et gibi yani %85, supplementler ise%15 takviye verir. Yani diyelim ki senin 150gr protein alman gerek bunun tamamını supplementle alırsan İDDAA ediyorum gelişçeğine küçülürsün ama tamamını normal besinlerden alırsan senden kralı yok. Herkese bol şans...

• kardeşim protein çok sivilce çıkarır sarp levendoğlu gibi bir vücudum var amino asit kullandım 2 ay içinde şiştim proteini boşver :D ama sakın ha yeterli antreman yapmadan kullanma kullanırsan böbrekler , ciğerler nakavt

0|0
    0|0
  • ah ah çok cahilsiniz.

0|0
    0|0
  • Hiçbir zararı yok var diyen geri kafalı kim?

0|0
    0|0
  • Zararsiz, ancak ona para vereceyine tavuk eti al daha faydali, eger fazladan paran varsa alabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...