Bu spor yapılmamalı mı? Veya iticimi sizce?

14 yıldır kick boks yapıyorum, Milli takım lisanslı sporcuyum. Etrafımdaki insanların bazıları tepki gösteriyor; Bu spor yapılır mı, Zararlı, Kazancı olmayan, Canilik vs. Hatta karsındaki insanların canını nasıl yakabiliyorsun diyenler bile oluyor. Sizce nasıl bir spor? Yapılmamalı mı?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen dinleme onları gayet güzel bir spor

0|0
    0|0
    • Bizim toplum çok sakin ve çok elit insan topluluğundan oluştuğu için sürekli bir tepki ile karşılaşıyorum

• Duymamak en güzeli ama can sıkılıyor yinede

• Canını sıkmaya değmez. Seviyosan boşveer

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabiki yapılmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende 2 senelik lisanslı kick bokscuyum. Amatörüm. Kesinlikle yapılmalı. Kick boks canilik değildir , belli bir kuralları vardır. Hiç bir zaman yere düşen adama vurulmaz. Aslında birazda fair playlikte vardır.

0|0
    0|0
  • Bende boksorüm bro 5 yıllık çok tepki aldım bende ama kimseyi dinlemedim babam bile karşı çıktı kimse destek vermedi şimdi benimle övünüyorlar.

0|0
    0|0
    • Ailemden yana bir problem yok, Her alanda destekcim oluyorlar. Ama çevre bir tuhaf be :/

• Herkezin dediğine bakarsın işin var. Sen bu kadar emek vermişsin devam etmelisin 👍

0|0
    0|0
    • Bırakmak aklımın ucundan dahi geçmedi geçmiyor da ama gereksiz yere can sıkıyorlar.

• Gereksiz işte, illa karşı çıkan olucak zaten.

Yükleniyor...