Body İçin Öneriler Nelere dikkat etmeliyim?

2 ay yapıp bıraktım, verdikleri program yüzünden 8 kilo verip kas yapamadım, sonra 1 ay devam ettim kendi yemek programım dahilinde devam ettim ve kilo aldım özellikle kas olarak oransal olarak fazla aldım..
sonra hareket başı setleri azalttım ek olarak
aminoasit vs almadan 1 yılda fit abartısız vücut için ne yapmalıyım şekeri çok azalttım, tuz hiç kullanmıyorum, yağıda azalttım kola hiç içmiyorum daha neler önerirsiniz?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• güzel bir soru protein diyeti yap kardeşim hoca da çok önemli amino kullanırsan bu süreci hızlandırırsın fakat yeterli antreman yapman gerek sana salon önereyim İSTANBUL pendik body plus , kartal pacific gym, swedish sport center kartal, hocalar ilgili ve güzel protein diyetini internetten bulabilirsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Cevaplayan ilk pembeli olmaya geldim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Supplement takviyesi ve duzgun diyet onemlidir.. cinku hatlarini ortaya cikarir

0|0
    0|0
  • herşeyden önemli ve tek söylemek istediğim şey iyi bir hoca bul maalesef nerdeyse bütünü acami . iyi birhoca iyi bir muhandise benzer.. nasil binayi sağlam yapabileceğini bilir.

0|1
    0|0
    • bu civarda öyle bişi yok en iyi hoca benim kendimi iyi biliyorum 5 ay sonra tekrar baslıcam 5 ay evde ağırlıkla calıssam daha iyi olabilirmi?

• evde çalişmaktan yana değilim açikcasi.. çünkü ne kadar alet ve malzeme bulunacak sende biliyorsun onlari sağlamak için servet lazim.. ama gende soğumamak için en azindan formunu korumak için evde yapabildiğin kadar yap.

Yükleniyor...