6 Kasım hatırası denilince akla ilk gelen hangisi oluyo?

6 Kasım hatırası denilince akla ilk gelen hangisi oluyo? maksat muhabbet kızmayalım hemen.. jgshgjshgshgj

• Fenerbahçe 6-0 Galatasaray
    50% (3)73% (8)65% (11)Oy Ver
  • Liverpool 8-0 Beşiktaş
    50% (3)27% (3)35% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Aklıma ilk gelen Galatasarayın Fenerbahçe karşısındaki çok büyük yenilgisi oldu :)

A dedim :)

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• 6-0'dan başka bişeyiniz yok mu 10 sene öncesini konuşuyosunuz hala

0|0
    1|0
  • Beşiktaşlı ve Galatasaraylı kardeşlerim görüyorsunuz değil mi EĞİTİM ŞART

0|1
    1|0
    • yav zaten eğitimi vermezsen verme bize milletimiz yeteeeeeeer :))

• Zaten ancak onunla övünebilirler başka hiçbir başarıları yokki.

• adnan polat sutopunda 17 yıldır şampiyon oluyoz onda da Fenerbahçe yok itirafından sonra kim daha büyük bir SPOR KULÜBÜ belli oldu zaten :))

Erkekler Ne Diyor 5

• Fenerbahçe 6-0 Galatasaray

0|1
    0|0
  • Kadikoyun fethi 3 yakinlarda cinemalarda :)

0|0
    1|0
  • Çok mu komik. ?

0|0
    0|0
    • bilmem komik mi? bnce ilginç bir detay..

• Ulan sizin stadda 2 kere şampiyon olduk. Sizin gözününüzün önünde kupa kaldırdık ağladınız resmen.
      SAbri sus işareti yapıyor dediğin zaman biz kupamızı alıyorduk ne boş insansın.
      Geçen senenin bayan basketbol şampiyonu kim bak bakıyım kör.

• ulan o sabrinin su yaptığı maç Türkiye Kupasında ki 0-0'lık maçtı ne uyduruyon iki kere kupa almış nerde iki acaba bizde gsnin 100. yılında ali samiyende şampiyonluk turu attık abdi ipekçide hem bayan hem erkeklerde gs taraftarının önünde şampiyon olduk ayrıcı bayanlarda ben bu sene ki cumhurbaşkanlığı kupasını dedim hemen bilmişlik yapma madem çok biliyonda bayan baskette üst üstte 8 yıl şampiyon olduğumuzu niye bilmiyon niye oları KÖRmüyon :)) vurdu gol oldu 5-0 :))

• Bugün günlerden 6 kasım hatırlarmısın sevgili o günü gökten geçen 6 güvercini sana o gün demiştim 6 kasım galatasaraylılar günü kutlu olsun.

0|0
    0|0
  • Kümeye cincon

0|0
    0|0
Yükleniyor...