Personal Trainer'lık yapıyorum. Not:Hepsini okumanızı tavsiye ediyorum?

Personal Trainer'lık yapıyorum. Bir arkadaş yeni bir salona kayıt olmuş falan sonra hocası, hocası demiyim diploması bile yok ona hoca mı denir! Sonra buna bir program yazmış 2 sayfa program, mesela göğüs için bench press var dumbell bench press var incline bench var incline dumbell var, var da var... Şiir gibi program sanarsın Orhan Veli yazmış programı. Ağırlık kaldırıyorum gözlerim kapalı... :)

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok haklısınız. İşi bilmeyen çok kişi var bunların içinde. Hepside temizlenmeli. Şikayet etsin ya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• diploma isin icine giricekse sana soyle diyim 5 yildir spor yapiyorum her allahin gunu bu isi en iyi yapan adamlarin makalelerini okuyorum bu sporun bilmini ogreniyorum turkiyeye geldim spora yazildim diplomali hocalar benim bildiklerimin yarisini bilmiyor... bu ulkede diploma almaktan kolay ne var kendini gelistirmek onemli olan cok ayar olurum boyle insanlara incecik adam PT olmus ulan once kendini gelistir sen

0|0
    0|1
    • Belli ne kadar takip ettiğin... İncecik adam PT olmuş kafası ney lan? Her iri adam çok bilgili anlamına mı geliyor? Yani adam gitsin steroit alsın ve güzel bir hoca tutsun o hocadan daha büyük bir şey olsun sonra gitsin PT alsın sen de ona saygı duy? Belli kardeşim ne kadar okuduğun. Bol şans..

• ya valla sacma salak yorum yapiyosunuz ya adami sinir ediyosunuz...

• işi adam gibi bilen hoca sayısı çok az. ayrıca işi bilipde ilgilenmeyen hocalar var onlarıda unutmamak lazım.

0|1
    0|0
  • Anlamadım hiç birşey

0|0
    0|1
    • Orhan Veli'nin istanbulu dinliyorum gözlerim kapalı diye bir şiiri var tabii bizim milletimiz genelde cahil olduğundan anlayamaz.

• Hadi yaaa :D

Yükleniyor...