Yaş farkı yüzünden korkuyor, nasıl davranmalıyım?

Arkadaşlar hayatımın aşkını buldum diyebilirim ama bazı problemler var... Lütfen metnin tamamını okuyun, mantıklı düşünün ve empati yaparak cevap verin...

2 yıldan uzun süredir yalnızdım, tam her şeyden umudumu kesmişken onunla tanıştım... Önce bir süre mesajlaştık, sonra da buluştuk... Birbirimize hiç yalan söylemedik, anlattığına göre farklı bir şehirde olan biriyle aslında bir ilişkisi var ve sık sık ayrılıyorlar... Pek mutlu olmadığı, aşka özlem duyduğu aşikar...

Ama onu unutamayacağını, beni üzmek istemediğini söyleyip ayrılmak istedi. İkna etmeye çalıştım sonra da aramızdaki yaş farkını problem yapmaya başladı...

İster inanın ister inanmayın; adı aklımdan geçtiğinde yüreğim titriyor... Kalbi, ruhu, düşünce tarzı, zevkleri, kişiliği herşeyiyle benim doğru insanım olduğuna eminim...

Lütfen bana yardım edin, onu unutmak, hayatımdan çıkarmak istemiyorum... Hayatımın kalanını onunla yaşamak istiyorum...

Ne yapacağımı bilemiyorum, yorumlarınıza desteğinize ihtiyacım var...

Güncellemeler:
Aramızda 11 yaş var...

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• 11 yas farkı cok fazla bence ustelık kızın kafası karısık cok fazla baglanma derım ben ve onu sıkma bunaltma.

1|1
    0|0
    • Yaş farkı benim suçum mu? Ayrılmak için milyar tane bahane bulunur da, sürdürmek için sadece seviyor olmak neden hiç yetmez :(((

• haklısın...

• uzulme :) hayat bu hıc bellı olmaz belkı daha ıyılerı cıkıcak karsınıza :) sen dogru olanı yaptın sevgılısı olan bırınıde boyle bırsey yapmak hıc dogru dııl :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• ikinizde seviyosanız yaş farkı sadece bahanedir.o bence öteki sevgilisini düşündüğü için böyle yapıyo malesef.

1|1
    0|0
    • :( Biliyorum... İkimizin arasında kaldı :(( Onu da anlıyorum ama aşığım işte... Ne yapabilirim ki?

• farkında değilse söyle çık karşısına.seni ondan daha cok seviyosa bütün engelleri atar bi kere.ama onu seviyo seni ondan göremediği ilgiyi görmek için kullanıyosa Allah yardım etsin sana

• Bunu yapıyor bile olsa beni terketmesini istemiyorum :((

• diğer adamdan ayrılırsa daha net kararlar verebilir ve sana daha olumlu bakar ama şu durumda biraz arada kalmış gibi ve bahaneler üretiyor

1|1
    0|0
    • Arada kalmasını ve bir tercih yapmaya mecbur bırakmak istemiyorum... Onu seviyorum ve kendini kötü hissetmesini de istemiyorum... :(((

• Mesele sadece yaş farkı mı yoksa bahane mi bu? Çünkü yaş farkı olsa bile seviyorsa böyle yapmazdı

2|1
    0|0
  • helal olsun olum sana bırakma kızı peşinden git

1|1
    0|0
  • Aranızdaki yaş farkı nekadar

0|1
    0|0
  • şu yaş farkını da dile getirseydin daha sağlıklı bir yorum yapardık..

0|1
    0|0
    • Ben mantıksız kararlar alacak acemi bir ergen değilim Eylül...

• ben öyle bir şey demedim...kaç yaşında olursan ol..aşka boyanmış herkes senin gibi olur..

Erkekler Ne Diyor 1

• Second man olayı sakat durum diğer konu çözülmeden devreye girmemek lazım

2|1
    0|0
Yükleniyor...