Kapat

Arkadaslar karar verdim steroid (hormon) basliyorum kullanan var mi?

Karar verdim baba anlastik konustuk bana kur ayarladi. uc sene yapmis bu sporu ben

1 kur dozlar ayarlaycak
Boldenon
sustanon
dianabol

2 kur

dianabol
testosteron pri.
boldenon

3kur
winstrol
anavar.

bu son kur define su atma agurlikli.
arkadaslar bunu bir seneye ayirdik. tecrubeli abiler kur? iyi mi

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• boldenon yerine dekabolon kullanmak gerekir şunu unutmaki bu yüzden vücut şampiyonların çoğu kalp karaciğer hastalığından hastanelerde makinalara bağlı yarı ölü olarak yaşıyorlar ben kullanmadım supplement ler ile devam ediyorum kendine yazık edersin yapma derim !

0|0
    0|0
    • cok pardon zaten dedigin yaziyor abi, yanlis yazmisim. abi olsun benim yo sevgilim bu spor benim sevgilim onunla olume giderim :) daha once babamda kullandi iyi şu an ilerleyen zamanda ne olur bilinemez. ama dediklerin dogru.

• babam ayarladi abi eski bodyci, dozunu ayarlayacak :)

• babanmı? Allah yardımcın olsun kardeşim umarım bir kaç yıl sonra pişman olmazsın...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne zaman soruldu bu soru bilmiyorum ama baslamadiysan henuz sakin baslama
    Yas 20 diyor
    21 yasindan once kesinlikle steroide dokunulmamali ve 23 24 yaslara ertelemek garantiye almak icin dahada iyi olur.

Steroid kullandigin anda vucudundaki tum gelismeler bitiyor, insan vucudu ortalama 21 yasina kadar gelismeye devam ediyor.

0|0
    0|0
  • Suplementler ve hormon tetikleyiciler kullan ama asla steroid kullanma cok ciddiyim benim hocam profesyonel body buildingciydi ve ne arkadaslariyla tanistik adam karacigeri bitmis yilda 10 ay hastanede bobrek nakli olmus hormon alma yani ama hormon tetikleyiciler al onun yerine supplament al

0|0
    0|0
    • cok haklisin abi ama kullanacagim. olyrsem olurum :)

• Ya seni anliorum body bagimlilik yapan ve hep daha ileriye gitme istegi duydugun bir spor ama spor eger sagligini kaybetmeye basliosan sporluktan cikar sadece sigara gibi uyusturucu gibi bagimlilik kismi kalir kenduni durdurmayi ogren bence yoksa sonu yok

• abi hiç sigara kullanmadım, alkol çok çok nadir kullanmam gibi.

• Sporu bıraktığın an yap fıçısı gibi dolaşacaksın derin lastik gibi uzayacak kullan kardeşim kullan :)

0|0
    0|0
  • bırak güzel kardeşim hiç girme, başladın mı tekrar tekrar yapmak zorunda kalırsın kendini mahvedersin. doğal olarak ulaşabileceğin sınırlara ulaş orada kal. en azından sağlıklı olursun

0|0
    0|0
  • Doğan çalışıp gelişmen durduysa kullan. Daha gelişimin devam ediyorsa başlama.

ironmantrenbolone. blogcu. com/bilincli-kur-programlari/13779199

Şuraya bir bak derim.

0|0
    0|0
  • amacın ne peki?

0|0
    0|0
  • TrEnbolon en saglami. ben aldım şu an the rock gibiyim.. şaka yapmıyorum.
    dehset bir güç kuvvet patlamasiyla kendini patriot füzesi saniorsun. trenbolon...

0|0
    0|0
  • tehlikeli yollardasın tekrar düşün

0|0
    0|0
Yükleniyor...