Hiç ruh çağırdınız mı? Hiç bu gibi şeylerle uğraştınız mı?

Pek böyle şeylerle ilgilenmem ama ilgi çeker diye düşündüm.Hiç bu gibi şeylerle uğraştınız mı? yorumlarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
saçma sapan cevaplar vermeyin
Ruh çağırmanıza gerek kalmamış bir çoğunuzun ruhsal sorunları var zaten :D

0|0
16|32

En İyi Kız Görüşü

• Besmele çekip de çağırdığımız için pek işe yaramad Küççücüktük o zamanlar saftiriktik Allah koruyordur o yüzden :) Ama ruh çağırmanın anlamı yok çünkü ruh neden gelsin ki? Hele ki "Geeel ruuh geeel" diye saçma bir sözle hiç gelmez ;) Yani ruhların sizinle ilgilenmeye mecali yoktur. Gelip de size işaret çakacak gücü yoktur, huzursuz edecek ya da kapıyı tıklatacak gücü yoktur yani. Ama cinler gelebilir. Yine onların da bizle işi olmaz. Genelde ıssız rutubetli uzak yerlerde yaşarlar insanlarla iç içe bulunmazlar. Dağlık yerlerde cinleri yanan bir ateş olarak görürlermiş... Ya cinlerle ilgili okuduğum çok şey vardı ansiklopediden falan da yıllar oldu ya. Ama sana tavsiye cinleri çağırma çünkü Kuran da cinlerden de bahsedilmiştir ve varlığı kesindir. Bu bilimsellikle de kanıtlanmış, yoğun enerji algılanmış çünkü. Ama onlar da Kuran a inanmak zorunda olan Mümin ya da kafir olan iyi ya da kötü niyetli olanları vardır. Kötü niyetli cinler insanlarla uğraşabilirler, insan kılığına da girebilirler. Ama tabi psikolojini bozmana gerek yok. Felak Nas surelerini bildikten sonra böyle şeylerden tedirgin olmana gerek yok. Hani kötü insanlara da bulaşma derler ya sonra musallat olurlar, böyle arkadaşlar arasında eğlence olsun diye hararetle çağırıp kötü cinleri kendinize musallat etmeyin, hayırlı şeyler değil bunlar boş işlerdir, uzak durmanızı tavsiye ederim, tabi ilgileniyorsan bu konuyla...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Arkadaş adıma bak... :)

Çok tecrübem var LAKİN

SANA % 100 garanti ile birşey söyleyim...

Ölen ruhlar çağırılmaz.. Çağırdığında gelenler

Ya Seni Duyan Cinler Ki 30 karalı damalı yüzeyle çağırdınsa kesin cindir..

Ya da Şansın Yoksa Ki yükses ihtimalle Çağırdığın bir Fallen angel ya da namı diğer İFRit ( ayetel kürsinin inme sebebi) Türkçe Anlamıysa Kovulmuş melekler...

Ki şeytana yardım eden şeytancıklarda denilebilir... eğer çağrın bir ifrit tarafından duyulduysa sen ve ordakiler ölürsünüz..

Ama şuna Derim Hem Teorik olarak Hem dinen Ruh Çağırma Yoktur.. O cindir Emin ol...

Cinler Aldatma ustasıdır ve bundan zevk duyarlar..

0|1
    0|0
    • bak zekalı kardeşim Cebrail A.s Peygamber Efendimize Geldi Bu arada Bakara Suresi Vahiy Olunurdu..

Bir İfritin Peygamber Efendimize Tuzak Kurduğunu SÖyledi Ve bu Ayet İndi indiğinde Bakara Suresi Bakara Suresi 255. Ayete Tekabbul eder.

• Nelerle uğraşıyorsunuz.Bir an ürperme oldu.

• Az önce çağırdık sen geldin :) Şaka bir yana ne ruhu ne çağırması arkadaşım çıkın amerikan filmi modundan :D:D:D::D

0|0
    1|0
  • Çağırdım geç oldu gelemem babam bırakmıyor bu saatte dedi.

2|1
    1|0
  • Evet gerçekte var öyle bişey , eskinden çağırmıştık bu işlere kafayı takan bi arkadaş çağırmıştı zaten o çocuğun ailesindeki bazı insanlra cinler musallat olmuş , birazcık azıcıcık korktuk , sonradan anladımda o çocuk bile bile yaptı bunu bize , cinlerin bize musallat olmasını istedi şerefsiz

1|1
    0|0
  • çağırdım ama 18.45 uçağını kaçırmış bir sefer sonrası geldi oturduk sohbet ettik ahirette güzel bir muhit kiraladığını söyledi sigortalıda bir iş bulmuş, geçinip gittiğini söyledi bilemem valla ben ruhun yalancısıyım öyle dedi...

0|0
    1|0
  • Ben cagirdim cok ugrastim ama aslinda cok basitmis gelmelerini saglamak.. bisey yaptim ve onun gecesinde yemin ederim ki geldiler gordum.. Gordugumde dilim tutuldu belki kalici olabilrdi oyle bi tehlikesi var ve artik ilgilenmiyom onlarla tovbe ettim tavsiye etmemde tanismanizi.

0|0
    0|1
  • hobi olarak düzenli çağırırım :D

1|0
    0|1
  • çağırmadım ama aldım.

0|0
    0|0
  • Geldi 3 arkadasi çarpti cenazelerine korkudan kimse gidemedi bende dahil cunku ruhlar kiliyodu namazi

0|0
    0|1
  • Şimdi sen böyle bir soruyu sorunca"Çağırdım o ruhu virdim kutsalı virdim kutsalı" gibi bir espri yapmak geçti içimden ama saçma sapan şeyler yazmayın deyince duruldum.Eğer şeytani ritüelleri tamamlarsan gelecek olan ruh değil cindir.Ya da cinlerin büyüğü ifrit gelebilir.Biz onblarla aynı dünyada yaşarız.Fakat boyutlarımız farklıdır.Büyü,bu ritüeller gibi yollar o boyutlar arasında bazı kapıları açabilir.Ama gerek yok böyle saçma sapan şeylere :)

0|0
    0|0
    • Tabii ya doğru. Ya bak aslında inanmam böyle şeylere Kuran'dan başka... Acaba diyorum hiç deneyen şahit olan var mıdır diye Millet gelmiş senaryo yazıyo bugibi şeylere ne gerek var yahu ? Meraktan ciddiyettende olmasa soru sorduk. Konu olmayan şeyleri yazıyorlar.Ayıptır ya

• Hmm iyiymş :)

• İyi ya.İstersen koleksiyonumu gösterebilirim :P

• Çok şükür hiç uğraşmadım. Halamlar zamanında uğraşmış şimdi hepsinin aklı az

0|0
    0|0
  • İlkokulda denemiştik aklımızca sonra oğlum ruh çağırdık lan diye ortalıkta dolaşıp hava atmıştık :D

1|2
    0|0
  • hee çagırdık lise 2 de. müsait degilmişş

1|0
    2|2
  • çağırdık

0|0
    1|0
  • Soru çok mantıklıda cevapları saçma sapan buluyorsun komiksiniz ya :)

0|1
    0|1
  • çağırdık fincan hareket falan etti ama çağıran arkadasımızın hareket ettirdiğini düşünüyorum pek inandırıcı gelmedi açıkçası :)))

0|0
    0|0
  • çoçukken ugraşırdık oyle şeylerle metafiziksek tepkiler yok değil tabikide .d

0|0
    0|0
  • çok denedik ama bir türlü teşrif etmediler

Aslında ciddi ciddi çağırmayı bilen olsa , denemeyi isterim

0|0
    0|0
  • ben ruh değil de cin çağırmıştım... anlatırsam gene kötü şeyler olacak diye korkuyorum...

0|0
    0|1
  • her gün çagırıyoz hemde bikaç defa

bizim ofisboy RUH-i her seferinde geliyor sağ olsun

1|0
    0|0
  • yine mi şu soru :SS

0|1
    0|0
  • bi ara denedik grev gününe denk gelmişiz :( kimse gelmedi :(

1|0
    0|0
  • bizde küçükken çağırırdık 3 harfli geldi sağolsun daha hala peşimde dolanır ondan böyle neo-faşist oldum...

0|0
    1|2
  • Ruh değil de bu dünya da çok insan çağırdım da hala bulamadım

0|1
    0|1
  • Cin çağırabilirsin de hem kolay değildir hem de gelirse geri gitmez.

0|0
    0|0
  • Var mı gerçekten öyle bşey çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Ruh çağırma diye birşey yoktur. Cin çağırma vardır.

0|0
    0|0
  • yok hiç çağırmadım.

0|0
    0|0
  • Benimde ruhum var çağırın geleyim :)

0|0
    0|0
  • Çağrmadım çağırimmi peki ..

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 15

• çok kere çağırdık. ama bir kere geldi geliş o geliş cin di sanırım.off manyak bir dönemi atlattık Allahım sen koru =S

0|0
    0|0
  • cok fılm seyredıyosunuz bence : ))) aha az tv ve dvd seyredın : ))

0|0
    0|1
  • lisedeyken çağırmıştık arkadaşlarla

0|0
    0|0
  • cagıran biri varmıs anlattığına göre gelmis bazı sorular sormuslar felan cevaplamıss anlatan kişide yalancının en önde gideni o yüzden inanmadm

0|0
    0|0
  • Evet her ay düzenli aralıklarla ruh çağırıyoruz.=D saçma sapan sorular sormazsan saçma sapan cevaplarda almazsın tatlım .;)

0|0
    0|0
  • Çağırdık ama malesef gelmedi :)

0|0
    0|0
  • Küçükken kuzenimle yapmıştık ama bir şey olmamıştı.

0|0
    0|0
  • Küçükken denemiştik arkadaşlarımla. Ortaya bir fincan konulur zaten :D. Bizim parmaklarımızda çok olduğumuz için sığmadı. 3. bir fincana daha ihtiyaç duyduk :D

0|0
    0|1
  • Hayır hiç uğraşmadım.

0|0
    0|0
  • cagirdik geldi öpüstük sonra ayri dünyalarin insanlariyiz diye terketti beni ))):

0|2
    2|0
  • 2 defa çağırmıştık küçükken.

Hatta 1inde kızın birini yerden 10 cm yükselttim şaka gibiydi. :S

0|0
    0|0
    • Hadi ordan bee o kadarda abart demedik hani :D

• Bu nasıl bir cevap?

Yalan mı söyleyeceğim?

Kusura bakma da terbiyeyi bozacaksan hiç cevap vermezdim.

Sözlerine dikkat et.

• Senin beyinden yoksunken dolaşman mümkünken başkasının şizo dolaşmasını önemsemen garip. :)

• onu bilmeyen var mı? o ruh değil ...gelirse fena çarpar Allah muhafaza...

1|0
    0|0
  • ay yok zaten tırsak bir yapım var gelemem bayılırım

0|0
    0|0
  • Denemedim :D

0|0
    0|1
  • aman ya uğraşmayın böyle şeylerle.. önce kendi ruhunuza sahip cıkın da ucup gitmesin :D:D

0|0
    0|1
Yükleniyor...