Yardımlarınızı beklıyorum ..

merhabalar.10 gün sonra katılacağım bir kamp var.hoşlandığım ve benden hoşlandığını bildiğim çocukta orada olacak.saçma gelebilir arkadaşlar ama lütfen düzgün cevap verin.ben makyaj yapmıyorum sadece göz kalemi kullanıyorum ve onu sürmeyince kendimi çok çirkin hissediyorum.kamptada sadece göz kalemi sürsem abartı durur mu ? kokos filan derlermi ? şimdiden teşekkürler.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• ilk önce psikoloja sonra kampe git çok takıntılısın bu kadar sorun etme ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yok be sen de ha manyak mısın nesin nolcak göz kaleminden sür gitsin hiç abartı durmaz kendini boşu boşuna çirkin hissetme sür sen :)

1|0
    0|0
    • hahah sagol be dostum bencede ! :D

• Bunu soran bir yetişkin olamaz ya :D Kampta göz kalemi birde pudra rimel felan sür aban ne varsa akşama da topuklu bir ayakkabı ile güzel bir elbise giyin 10 numara kız oldun :D

0|0
    1|0
    • gordugun gıbı orada sadece goz kalemı kullanıyorum dedım pudra rımel topuklu ayakkabı demedım ;)

• laf cambazlıgı yap demedım sana fıkrını sordum bence abartı durur. boyle demen yeterlı

• Laf cambazlığı yapmadım doğrudan söyledim anlayana.

• Ben kamp ortamında mini etekle dolaşıp parfüm sıkan hatunlar bile gördüm,rahat ol abartılcak bir şey yok senden beterleri de var

1|0
    0|0
  • git ötet bi yerde utan cağnım :) bakımlı bir kız her yerde bakımlıdır rahat ol :)

1|0
    0|0
    • hahah haklısın canııııımm :D

• başkaları ne der diye düşünerek yaşarsan asla mutlu olmazsın ;)

1|0
    0|0
    • haklısın aslında tesekkurler :)

Kızlar Ne Diyor 2

• başkalarına göre yaşama hayatını sakın..yazık edersin. ne göz kalemi yerinde olsam hafif allık kapatıcı bile kullanırdım:) seviyorum şahsen makyajı. hele bide senden hoşlanan çocuk olacaksa mutlaka güzel görünmelisin ama yinede senin bileceğin iş tabii nasıl rahat olacaksan öyle yap:)

2|0
    0|0
    • bende oyle dusunuyorum ya ona guzel gorunmek ıstıyorum tabıkı haklı olarak baskalarınında ne dedıgını takmayacagım tesekkurler arkadasım :)

• rica ederim canım:) full makyaj yaparsan abartı olur sade olursa bakımlı hoş derler:)

• Yok canım niye desinler bakımlı kız derler :) abartmıyorsun zaten sadece göz kalemi..

1|0
    0|0
Yükleniyor...