Galatasarayla dalga geçenler neden kendilerine bakmazlar acaba?

Hep bunu merak etmişimdir biri 8 yer öteki 0 çeker şanlı tarihiyle avrupada bilinen tek Türk takımı olan Galatasarayla dalga geçerler ülke puanını arttıran bizdik zaten biz olmasak sizce kaç takım giderdi avrupaya?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• İşte bunlar hep kıskançlık :D

0|1
    0|0
  • Galatasaraylı olmama rağmen ben bile artık dalga geçmeye başladım yani TD sağolsun.

0|0
    0|0
  • babaları biziz onların atalarını inkar eden nankörler hepsi :))))))

0|1
    0|0
  • herkes anı yaşıyor eski eskide kaldı ondan dolayı

0|0
    0|0
  • 8 yiyenler Galatasaray 4 diye dalga geçiyor. İronik

1|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Her takımın iniş ve çıkış günleri olmuştur. Galatasaray'da şu an bir iniş dönemi yaşıyor. Fakat avrupa maçlarında destek beklerken dalga geçmeleri ki kaldı ki hayatlarında hiç avrupaya gidemeyen daha real madrid ile maç yapmamış insanların bile dalga geçmeleri gerçekten farklı bir ironi. Bir yabancı gelse siz real madride 4 tane atmıştınız dese türk galatasaraylı olmasa bile evet o bizdik der ama iş tam tersi olunca sadece dalga geçmeyi biliyorlar. Ben şu zamana kadar ne beşiktaş ile dalga geçtim nede fenerbahçe ile. Futbol ile fazla ilgilenmedim ama yapılanların yanlış olduğu kesin.

0|0
    0|0
  • Mesele tek maçta 8 yemek mi yoksa her mac 4 er yemek mi bunu irdelemek lazım

0|0
    0|4
  • ben galatarasayliyim
    takimi bu hale getirenler utansin diyorum resmen yaa
    rezil olduk hem türkiyeye hem avrupaya

0|1
    0|0
  • Anlamazlar iste :)

0|1
    0|0
  • Kanka bende galatasaraylıyım ama çok komik ya capsler filan :DD

0|1
    0|0
  • Hic ustume alinmadm koyu besiktasliyim ama cimbomluyum diyn bir cok kisiden fazla gs nin macina gitmismdir ozellikle avrupa maclarina son dortmund macinda tribunden destekledm mesela

0|0
    0|0
  • Turk futbolunu oyle hale getirdiler ki uc buyukler arasindaki rekabet ilgimi cekmiyo artik. Yesinler birbirlerini sonra avrupada sesimizi duyuracaz diye beklerler. Kucukken mac izleyecem diye ablamlarla televizyon kavgasi yaparken simdi futboldan soguttular

0|0
    0|0
  • Fanatiklik, cahil beyinlerin afyonudur. (kişisel görüşüm)

0|0
    0|1
Yükleniyor...