Kapat

Tatlandırcısız yani tatsız, sade protein tozu varmıdır? bilenler anlayanlar bir bakabilir mi?

internette türkçe olarak bulamadım ingilizce olarakta unsweetned anlamına geldiği için şekersiz anlıyorlar yine tatlandırıcılı bişey arıyorum sanıyorlar... ne şekerli nede kimyasal tatlandırıcılı protein tozu istemiyorum... sade içinde tatlandırıcı olmayan bir protein tozu arıyorum varmıdır böyle bişey?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• protein tozlarında tatlandırıcı olmasa onu içmek mümkün olmaz istifra ettirir ! protein tozunda sıfır şeker ve sıfır kalori var ve senin ne işine yarıyacak biz vücut geliştiriciler bu supplementleri kullanıyoruz aradığın şey hakkında çelişkili yazmışsın tam anlayamadım

0|0
    0|0
    • bunu sadece bodybuilding çalışan adamlar kullanıcak diye bir kural yok bunla ilgili her soru sorduğumda hep bunun gibi aynı cevaplar yahu bazen canım et yemek istemiyor ya da proteinn bar hazırlayıp okula götürücem tat işinide ben hallederim

• bana ayrı cevaplıyorsun başka şahısa ayrı cevap veriyorsun istediğin düzeyde protein elbete var neyse ya beni ilgilendirmez iyi geceler...

• o nasıl laf ya aşşağı yukarı senin söylediklerinin cevabıda ordaydı kopyala yapıştır yapmak istemedim tuhaf olurdu ben de oku dedim sadece iyi geceler ama o tozun ismini alabilirmiyim bu arada kabalık yapmak istemedim uyardığınız içinde teşekkürler

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Altta yorumunda gördüm tozu besin yerine alacakmışsın hayatımın hatasını yaparsın tamamen yağ olarak geri döner o toz sana. Protein tozu spora ek takviyedir spordan önce ve sonra veya spordan sonra içilir spor esnasında atılır ve kas yıkımını engeller saf protein tozuda yok protein tozunun özelliği azda olsa tatlandırıcı olmasıdır günlük şeker ihtiyacınınkarşışamak için bu şart

0|0
    0|0
    • o kadarını biliyoruz yahu ayrıntı vermesem diyorumda fitness yapmayı planlıyordum o yüzden adam gibi toz arıyorum arasıra protein bar yapmak için amamillet yardım edeceğine herkesin bildiği şeyleri gerinerek anlatıyor protein tozundan haberi olan insanın bunlardanda haberi vardır rahat olun siz asıl soruya dönelim var mı böyle bir toz

• ne?

• Cevabımda olmadığı yazıyor tatlandırıcısız yok

• boşver inanma onlara ya

0|0
    0|0
  • amerikada vardi turkiye de var mı bilmiyorum ebay dan bulabilirsin kaliteli bir protein tozunda zararli birsey yok cilekli falan kullanabilirsin

0|0
    0|0
    • saol da adını söylemeden gitmişsin

• unflavored protein powder diye aratabilirsin gnc nin var ama sen bir bak tabikide kaliteli birsey al

• Tatlandiricisiz Türkiyede yok yurtdisindan sipariş etsende gümrükte takilir bosuna deneme. Zaten tatlandiricisiz ya da sekersiz protein tozunu nasil iceceksin miden bulanir icirtmez kendini

0|0
    0|0
  • Türkiyede yok bildiğime göre arastırmak lazım 0 seker protein tozları var ama tatlandırıcı var onun yerine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...