Fitness salonlarına kızılaymı el attı?

kimi görsem fitnessa gidiyo mk kızılay yardım kampanyası falanmı açtı ya da ödül falanmı veriyolar gidenlere :D alayıda kankii bir kas yapıyımda kızlar peşimden koşsun ya da seneye sen beni gör herkül gibi olucam herkesi dövücem diyen adamlar a. k :D 3 ay giden yolda kasıla kasıla yürümeye başlıyo vin diesel tribine giriyo :D

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yurt disinda, nufusun %90 i duzenli olarak fitness yapiyor.. turkiyede de son yillarda ciddi bir artis var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 3 ay bile olsa bu kotu bir sey degil, saglik acisindan iyi bir sey sen kendine dert etme bunu

0|0
    0|0
    • sağlıkmı? oraya gidenlerin yarısından çoğu sağlık içinmi gidiyo sence iki g. t kesiyim 2 ayda kas yapıyım şekil olsun diyen tipler adamlar salon çıkışı sigara içiyor mk sen ne diyosun :D

• Yapmiyorsan o senin problemin

• ben ne diyorum sen ne diyorsun ya kafan güzelmiş sen yaşamaya devam et hadi iyi geceler :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Sporu kendisi için yapmayandan bir şey beklemiyorum ben açıkçası. 1-2 ay gelip gelişme yok yok deyip kaçıyorlar. Bazıları da kızlar için geliyor. Spor salonundaki kızlar için.

0|0
    0|0
    • aynen öyle bende bundan bahsediyorm zaten. Sporcu adam yokki hiç orada %80'i ya oradaki kızların g. tünü başını kesmeye ya tipine güvenmeyen 2 ayda kas yapıyım kız tavlıyım ya da kas yapınca yürek yiyeceğini sanan tipler. Kaç tane kişi gördüm giden hepsinin anlattığı çoğu alet boş oluyor diyorlar kızların frikik verdiğ taraftaki yerlerde hastane sırası gibi oluyormuş herkes :D

• aynen aynen koşu bandlarında kızla konuşmak için yarışıyorlar :D

Yükleniyor...