Melo geliyor mu gelmiyor mu?

Bir anlaştılar haberi sonraki gün sorun çıktı haberi aklım bulandı Melo geliyormu gelmiyormu gelsin yaaa :(((( şeytan diyoki git tut kulağından sen getir nasıl fikir :))

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kulağından tutup getirmekle olmaz, kaba kuvvetle ancak bunu getirebilirsin link :)

İçimden bir ses anlaşılacağını söylüyor, 6. hissim kuvvetlidir :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu parayı hiçbir yerde alamaz.Mecburen gelecek.

0|0
    0|1
  • valla dört gözle bekliyorum ama gelmeyecek galiba umudum tükeniyor :( inşşş gelir. git tut kulağından getir evet evet geitr :)

0|0
    0|0
  • Haberleri yeni dinlemiş biri olarak size şunu söyleyim normalde melo juventusun hiç bi işine yaramıomuş yani yedek bile oynatmazmış kendi takımında ama galatasarayın meloya ihtiyacı olduğunu bildiği için kurnazlık yapıp fiyatı arttırabildiği kadar arttırmak istiomuş.

0|0
    0|0
  • fazla abartıyorsunuz bu iş tweet atmakla olmuyor inş gelmez ben gelmesini istemiyorum artık takımın dengesini bozar. Fatih Terimin deyişiyler ASOLAN GALATASARAYDIR.

0|1
    0|0
  • düşmanca yazdığımı anlama dostum ben fb liyiö gelip gelmemesi pekte umrumda değil ama merak ettiğim şu bu adam başkanınıza çocukca davranıyor dedi ve siz hala almakla uğrasyonuz yoksa bilmediğim başka bişeymi var

1|0
    0|0
    • ee sizin başkanında işlemediği suç kalmadı hala onu destekliyorsunuz buna ne demeli?

• bizim başkanımız bize hakaret ettide biz onun peşindenmi koştuk konuyu çok farklı yere çekiyorsun 2. si bizim başkanımız suç işlemedi

• para konusunda anlaşamışlar

0|0
    0|0
  • umarım melo gelir ben de çok istiyorum çoğu taraftarımız gibi ama bu saatten sonra biraz zor gibi görünüyor malesef.

0|0
    1|1
  • böyle fanatik gsli kızları görmek hoşuma gidiyor :)

0|1
    0|0
  • "yokk gelemem arkadaş" dedi

0|0
    0|0
  • gelecek, nerden biliyorsun diye sormayın gelince görürsünüz (üzümünü ye bağını sorma)

0|0
    0|0
  • yok gelmicekmiş

0|1
    0|1
  • Gelmez artık:)

0|0
    0|0
  • bence gelecek

0|0
    0|0
  • Bence gelmeyecek ama hayırlısı.

0|0
    0|0
  • çilek istemıyoz ağa meloyu istiyozz gelecek merak etmeyın

0|0
    0|0
  • gelir ama menajeri fiyat arttıracak

0|0
    0|0
  • Gelmiyor

0|0
    0|0
  • gelmiyor

0|0
    0|0
  • Sorun meLonun aLacağı para değiL, Juventusa ödenecek Bonservis bedeLi :/

0|0
    0|1
  • melonun canı cehnneme gelmiş gelmemiş senin için farkeder mi bu tür şeylerle uğraşmayın kitap okuyun ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Dibine kadar takip ediyorum paranın bir kısmını Abdurrahim Albayrak ödemeyi kabul etti ve Melo'nun istediği paraya yakın bir teklif sunuldu , eğer Melo bunu kabul ederse (ki kabul etmemesi için bir neden yok) gelecek. Ama Ünal Aysal "Elini çabuk tutsun. Zira biz başka futbolcuyla anlaştıktan sonra Melo'yu kabul edemeyiz" dedi ..

0|0
    0|0
    • söylediklerinde küçük bi hata var abdurrahim albayrak aradaki farkı kendi cebinden ödeyecek diye haberleri yalanladı.

• Birebir izledim, o haberlerin yalan olduğu haber yalandır bence.

• bende çok istiyorum gelmesini ama gelse gelirdi şimdiye kadar sanırım gelmicek :/

0|0
    0|0
  • bu kadar çok sevildiğini bile bile gelmemezlik yapmaz diye düşünüyorum artık herkesin sabrı tükendi bence bi iki güne kadar açıklanıp net kazanır bu durum.

0|0
    0|0
  • Takip ettiğim kadarıyla gelecek gibi duruyor.

0|0
    0|0
  • anlayanlar anlamayanlara anlatsın lütfen...

0|0
    0|0
  • gelmicek

0|0
    0|1
  • melo ne la?

0|1
    1|3
  • Yakışıklı mı kızlar genelde ilgilenmez de o yüzden soruyorum ;)

0|0
    0|3
Yükleniyor...