Dövüş sporları hakkında bilgisi olanlar bakabilir mi?

Ben gölge boksuyla yani ekipmansız olarak yumruk tekme vs çalışmak istiyorum amacım azcık kardio azcık yumruk ve tekmelerimin güçlenmesi azcık da esneklik kazanmak fakat bunları aniden yapmak yanlış olur diye düşünüyorum sonuçta bunun bir hazırlık evresi olamlı bilenler yazabilir mi bu açma germe hareketleriydi, yavaştan güçlenmeydi bu konular hakkında bildikleriniz varsa yazarsanız sevinirim ya da şurdan bilgi edinebilirsin dediğiniz yerleri link atarsanız sevinirim.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Esneklik için yoga yap. Sıfır bacak açmaya çalış. Yumruk ve tekme güçlenmesi için torbayla veya duvarla çalış.

0|1
    0|0
    • duvarla çalışmak nasıl oluyor duvara yumruk mu atıcam

• biraz tuhafıma gitti gerçi ben gölge boksu tercih ediyorum ama bir deniycem tavsiye için sağol

• güçlendirmek için bunu yap bununla birlikte gölge boksu da yap

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• yerinde zıpla, esne falan 20 dakika falan sonra başla yumruklarını güçlendirmek istiyorsan yumruk üzeri şınav çek

0|1
    0|0
  • Usta ben Muay Thai eğitimi alıyorum. Dediğin gibi direk başlamıyosun eğitimden önce ısınman gerekiyor mesela ben her gün 1 saat ısınıp başlıyorum eğitime.

0|1
    0|0
    • işte ısınırken filan ne yapıyosun ben onları öğrenmek istiyorum ki daha sonrasında gölge boksu yapmak için

• tamam teşekkür ettim

• eğer mesela bacağımı geçen dümdüz açtı eğitmen açmadan önce sadece 1 saat bacağı ısındırdı açarkan acıdan kıvrandım da neyse :) iyi ısınmak şart

Yükleniyor...