Çıkma yıl dönümümüz sevgilim üzgün:(

bugün tam 4 yıl bitti arkadaşlar kısmetse inş bir ömür için dualarım sevgilim hiçbir özel günü unutmaz mutlaka kutlar fakat şuan iyi bir zaman geçirmiyor açıkçası kötüde diyebilirim kafası çok dolu aile iş falan filan ve şu saat oldu hala kutlamadı unuttu mu acaba diyorum dalgın olduğundan acaba ben mi arasam kutlasam yada nasıl yapmsam bilmiyorum şuan ilk atağı onun yapmasını beklemek hata mı

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bence kendin kutlayabilirsin. biz kızlar hep erkeklerden bekliyoruz. ama yeri gelince bizim de atakta bulunmamız gerek. sıkıntılıymış bak mutlu olur hem.

0|1
    0|0
    • değil mi ama hep ondan bekliyorum böyle yapmamalıyım bu seferde ben kutlayayım:)

• heh şöyle rahat ol :) inşallah güzel biter gününüz o da mutlu olur sen de

• :):):) inşallah güzel dileiğiniz için teşekkür ederim:)Rabbim cümlemize versin mutluluğu inş

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen ara ve Kutla

0|0
    0|0
    • önemi yok değil mi yani bu saatten sonra unuttumu hatırlıo mu

• Kafası dalgın , derdi var, unutmuş olmasa bile senin kutlamanı bekliyordur, yada sıkıntılarından dolayı öncelik veriyordur, senin kutlaman daha iyi,

• peki öyle yapmalıym teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• Umutlandirmak gibi olmasin ama belkide unutmus ayagina yatip aksam surpriz yapcaktir. Bekle biraz, ses soluk yoksa ara sen kutla. Ama neseli ol trip yapma unuttu die., skintilari warsa eger senin yaninda hepsini nasil unuttugunu we senin, onun moralini duzeltebildigini goster

0|1
    0|0
    • hmmm teşekkür ederim biraz bekleyip arayayım hep atağı ilk onlardan beklediğimz için:) şuan moral yok sıkıntıları var bide evet sanırım bunu yapmalıyım teşekkürler

• biraz bekle aksama kdr bkle unutmussa her kötü olmus ya :(:( belkide bir süpriz ypcktır ha :)

0|0
    0|0
    • ya inş yapar yada yapmasada hatırlaması yeter kutlaması :) ama şuan biraz dalgın belkide unutmuştur ya üzülüyorum içim içi yiecek:(:(

• riica ederim ve ara istersen..

• peki arayayım bir ses tonu ölçme cihazına sokayım doğru zamanı kollayıp kutlayayım:)

Yükleniyor...