• Sor
  • Bence

Bebek nasıl gamzeli doğar?

Henüz hamile değilim ama Eşim ileri de bebeğimizin gamzeli doğmasını istiyor. Ayva yeyince bebeğin gamzeli olduğunu söylüyorlar. Siz ne önerirsiniz?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 12

• valla sen paradan haber ver !istediğin şekilde kız mı?erkek mi?nasıl istiyosan...tıp bazıları için çok ilerde(parası olanlar içinyoksa biz devlet hastanesinde bütün gün bekleriz..doktor gelcekte..bize bakçakta...

• :)

• Yemekle ilgisi olmaz.Anne de ya da baba da gamze varsa genetik olarak bebeğe geçebilir.

• Ekşi yersen kız olur tatlı yersen erkek ikisini de yersen Gay olur :D Bune be böyle hurafelere mi inanıyorsunuz yuh hangi çağda kaldınız siz ya gidin biraz okuyun kültürünüz bilginiz artsız koca karı nasihatları ile gelmeyin ya :D

• bende buna inandığımı söylemedim beyefendi ayrıca karı koca değiliz.

• Öncekileri Göster
    • nişanlı eş kabul edilebilir mi:)

• Edilemez nişan atılabilir :D Allah göstermesin tabi işin şakası bu allah tamamını erdirsin.

• saçmalamayın ayva yemekle bebek gamzeli olmaz gamze doğuştan gelen bir özelllik. aman tek sağlıklı olsunda gamzesi varsın olmasın.

• Marul ye

• nasıl olur bilmem ama ben gamzeliyim :)

• eşine daha mantıklı isteklerde olmasını öneririm :D

• Eşin senden böyle birşeyi isteme kapasitesindeyse..Sen ayvayı yemişsin gerçekten...

• ulen karı illa da gamzeli doğacak bu bebek yoksa tekmeyi basarım ikinize de. demiyor bu adam:) öyle bir muhabbeti geçmişti o yani.

• Öncekileri Göster
    • ilginç.

• ayva yiyince ilginç olmuyo da kestanede niye ilginç olsun:)

• gamzeli olunca noluyor

• bilmem seviyor

• çocuk doğunca ayvayı yemesinde . boş işler bunlar. bu çocuğun geleceğini düşünün yeterli.

• allah allah:) altı üstü bir merak büyütmeye kasmaya gerek yok

• genetik diye biliyorum varmı oyle seyler :)

• ayva yiyice sahiden gamzeli oluyor var var doğru =))

• ben doğucağım zaman demekki ayva çıkmıodu ağaçlarda :) 1 tane falan yemişler az bişey belli oluo :)

• bilmem:)

• photoshopla yaparsınız...

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...