Şişko kızların yanında fıstık gibi çocukların olması

şişko kızların yanında hep fıstık gibi çocuklar oluyor sevgilisi olmayan birisi olarak bu duruma çok sinirim bozuluyor bu olay nedir anlamadım gitti armudun iyisini ayılar mı yiyor nedir?

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır şişko tabirinde olan kızlar kolay lokmadır erkeklerin mantığında. Onlar özgüvenini kaybettiği için bunu değerlendirip alacağını alır sonra yol verir. Yani tamameeen duygusal :D:D

0|0
    1|3
    • alakası yok çok mantıksız yazmışsın

• Neden alındın cache10 arkadaşım tüm erkeklerin sözcülüğünü mü aldın yoksa :)

Erkekler Ne Diyor 18

• senin dediğinden şu çıkıyor fiziği düzgün olmayan insanların fiziği güzel karşı cinsle birilkte olmasına hakkı yok demek bu da insanları fiziğine göre yargılamak aşağılamak demek ne yazık kı çoğu insan buna dikkat etmiyor hiç bi insan fiziğini kendi seçmiyor bu tamamen yaratılış kimsenin elinde değil hiç kimse doğmadan önce gelipte anne karnındayken senin fiziğin nasıl olsun seç bakalım diyor mu? öyle olsa zaten herkes yakışıklı güzel olur... Güzelliğini nasıl kullandın diye hesap soracak olan Allah var! hem sadece fiziksel görünümleriyle dışlanan aşağılanan hiç bişeye layık görülmeyen insanlar ne biliyon belki öbür tarafta senden daha güzel fizikte olacaklar hem de sonsuz... cehennemdekilerin yüzü ne kadar çirkin olacaksa cennettekilerinde o kadar güzel olacak hem seçebileceksin hem de değiştirebileceksin istediğin kadar + dünyada yaşanan sex cennette yaşanan seksteki zevkin yanından bile geçemez... Allah o kadar adaletli ki hiç kimseye haksızlık yapmaz! kusura bakma insanların fizikleriyle alay eden tepeden bakan kibirli insanlardan nefret ederim bi de güzelse tamam artık havasından geçilmez...

2|0
    0|0
    • bir kaybol yaa mercimek beyinli olayı nerelere bağlamışsın

• memnun oldum ben de insan beyinli, haddini bildirdim tabi işine gelmedi misilleme yapıyorsun yazık acıyorum sana... :(

• sana göre şişko kızlar güzel değilmiş... belki erkeklere göre de sen değilsindir bu da ihtimal...

sana sadece çok güzel bir kız olduğun için gelen bir erkeğin amaçları arasında seviyeli ileriye dönük bi ilişkiyi nasıl görebiliyorsun hayret... içinde bulunduğun durumu başkalarına mal etme öz eleştri yap ne kadar güzel olursan ol geçimsiz, huysuz, haset eden, laylaylom ilişkiler peşinde koşan çakma sarışın izlenimin varsa çevrede bunu bir düzelt ve bir insana karşı olan izlenimini sadece dış görünüşle sınırlama... şahsen güzel olup hayattan bezdiren bir kadınla olmaktansa tombiş olup hayat dolu olan biriyle yaşarım ben..

piyasa zaten erkeğe güzellik açısından görmesi gerekeni veriyor mesela sen hiç çirkin p*rno film yıldızı gördün mü ?

0|0
    0|0
  • inan bizde fıstık gibi kızların yanında malları görünce moralimiz bozuluyo :D

2|3
    0|0
  • şisko değilde balık etli olabilir belki senin dediğin

0|0
    0|0
  • şişkosnuz diyee sizi arka planamı atalım ? bakıp ilgilenmeyelimmi şişkolar diye ? onumu istiyosun :)))

0|0
    0|0
  • çünkü yaptığınız naz lar adamları delirtiyor biri geliyor senden hoşlandığını söylüyor sen sert tepki veriyosun biri geliyor mesaj atıyor sen cevap yazmıyosun biri gözzlerinin içine bakıyor dövecekmişsin gibi davranıyorsun maksat kendini ağırdan satıyosunya güzelsinya ondan ama işte böyle yanlız kalırsınız sonrada neden kendinizden güzellik bakımından daha az gördüğünüz kızların yanında yakışıklı erkeklerin olduğunu anlamalısınız

0|0
    0|0
  • Sadece dış görünüş olarak değerlendirmiyor olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Kız diyor nasıl olsa kaybedecek karizmam yok. Özgüveni tavan yapmış bi şekilde gidiyor sulanıyor çocuğa. Sonrasını sen anlatmışsın zaten :)

0|0
    0|0
  • Aynı şekilde Şişko erkeklerin yanında fıstık gibi kız olması da seni bu kadar rahatsız ediyor mu ?

0|0
    0|0
  • böyle bir yaklaşım , doğru bir yaklaşım değil!

0|0
    0|0
  • sevgilin yoksa hemen bula:)

0|0
    0|0
  • Sonuç: kilonun insana pek zarari yok ;) ne dersiniz?

0|0
    0|0
  • zayıf ama soğuk birisin belki birde böyle düşün

0|0
    0|0
  • aynen yaa çok sinir bi durum

0|0
    0|0
  • Ya ben de cok gordum kalp meselesı hacı benım eskılerden bırı de topluydu baya :)

0|0
    0|0
  • şişkoluk nedir abi ya. haz etmem zayıflasın iğrenç.

0|0
    0|0
  • ama şişmanların yüzleri güzel oluyor

0|0
    0|0
  • Armudun iyi şu an tam karşında :D yiyebilirsin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• zevk meselesi. belki çocuk şişko seviyor ya da kızın yüzü güzelse gerçekten seviyorsa fiziğe bakmıyor da olabilir. :)

1|2
    0|0
  • bende şişko sayılmam ama senin gibide kimseyi kıskanmam kabul edelimki erkekler balık etli bayanları daha çekici buluyor şu kıskançlık denizinden çıkın artık

0|3
    0|0
    • bravo seni tebrik ediyorum üstün kişilğinden dolayı beyler biri melisagasla ilgilensin hatun aşmış kendini bu zamanda böyle düzgün kız zor bulunur

• kimsenin ilgilenmesine gerek yok cevabımı beğenin bu yeterlidir

• cogu erkek ıstedıklerını elde edemeyınce sısko kızlara sarıyolar ondan ısteklerını alıyolar yazık

2|0
    0|3
  • bence bu kullandığım cümleler hiç hoş değil herkesin özgür iradesi o çocuk belki şişkoluğu dışında bir gülüşüne aşık olmuştur lütfen önyargılı konuşmayalım

0|1
    0|0
  • Armudun iyisini ayılar yer =))

0|0
    0|0
  • armudun iyisini bulamadık aq. :-(

0|1
    0|0
  • armudun iyisini seviyoruz yavrum

0|1
    0|0
  • ben de şişkoyum benm de sevgilim fıstık gibi nihahahahah :D:D:D

0|1
    0|0
  • yok, ayının iyisini armut yiyor.

0|0
    0|0
  • için fesat belli ki

dünya güzeli olsan da senin sonun hep yalnızlık

0|1
    0|0
    • Yorumdan da anlasilacagi gibi ablamiz biraz irikiyim :))

• Madem orta hallisin nedir peki bu celal? Yoksa sendemi tekten gidiosn =))

• soran çok hakaret ediyo

saygısız

• sanırım fazlaca zayıfız :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...