Hayatınızın aşkı nasıl olmalı?

hem karakter hem fiziki olarak ne tip özeliklere sahip olmalı? hayatınızın aşkı nasıl olmalı? hem kızlara hem erkeklere soruyorum :)

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• esmer uzun saçlı 18 yaşlarında orta boylu hafif balık etli ince belli seksi pürüzsüz tenli dışarıda hanımefendi yatakta ateşli sadık vefalı anlayışlı saygılı dürüst mütevazi ve normal seviyede kıskanç tam hayalimdeki kız... çok şey mi istiyorum acaba? :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tip olarak yanıma yakışsın yeter ama karekter olarak zor beğenirim. Aslında zor da beğenmem ama aradığım özellikler günümüz kadınlarında pek yok. Beni tanıyan anlar ne demek istediğimi.

1|0
    0|0
  • kriterlerim belli değil..şaşırtsın beni...

1|0
    0|0
  • sana burda boy boyy beden bedenn çeşit çeşişt ölçülerle anlatabilmeyi çook isterdim amaaa :)))

ben aşık olduğum kızları seçemiyorummm ;) öyle bi anda çıkıyorlarr karşımaa alıyorlar beni bendeen .. sonraaa izle gör hayatın çilesini derrdinii :)))

1|0
    0|0
  • kumral biraz çekik gözlü ahlaklı zeki biri

1|0
    0|0
  • Senin gibi olsun :)

Peki senin istedigin özellikler neler ?

1|0
    0|0
  • birbirimize yakışmalıyız ve mantıklı olmalı

1|0
    0|0
  • Öyle Bir Tarif yok ki , işte BU diyosun görünce, önceleri esmer sarışın kumral demişin farketmiyor ki biranda seviveriyorsun ,

0|0
    0|0
  • Anlatsam roman olur -_-

0|0
    0|0
  • iyi anlaşabilmem gerek uyum vs.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Esmer

Kahverengi gözlü

Siyah saçlı

Mert

Dürüst

Vicdanlı

Sempatik

Saygılı

Merhametli

Aşk adamı

1|2
    0|0
  • Öncelikle klasik giyimli olacak. Öyle düşük bel pantolon falan giymeyecek. Saçları kısa ve düz olacak. Her ortamda bulunmuş biri olacak. Sarışın veya kumral olabilir. Esmerlerden hoşlanmıyorum. Bir de taliplerimi beklerim dersem tam olur sanırım. :D

1|0
    0|0
  • kumral,uzun boylu,sadık,ilgili,romantik,anlayıslı :):) yarıyarıya buldum galiba

1|1
    0|0
  • fizik,karakter ne kadar önemli bilmiyorum

kalbim "atıl kurt" diyo ben atılıyorum :)

2|1
    0|0
  • Akıll,ı mantıklı, sadece kendini düşünmeyen, yalan söylemeyen, ne bileyim kendine güvenen evi arabası olan diyeceğim şimdi.. :D evlilik programındaymış gibi hissettim kendimi

1|0
    0|0
  • sevgilim gibi olmalı:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...