Galatasaray yüzünden zamanın geri alınmasını istiyorum , gece kabuslar gördüm yatamadım :(?

Arkadaşlar ben görüp göreceğiniz en fanatik holigan ve evet çelişki gibi gelecek ama aynı zamanda sağduyulu , futbolu Mehmet Demirkoldan bile daha iyi bilen , daha iyi sezebilen Cimbom hastası bir manyağım.

Çok mu rezil olduk renktaşlar 8-0 bjk , 0 puan fener kadar olmasakta bize yakışmadı resmen alay konusu olduk ya hep dört hep dört :(

Güncellemeler:
Moralim çok bozuk bu nasıl tesadüf böyle niye hep bizi buluyo 4 kasım 4-0 yenilmemizin tek sebebi benim için fransız bir yönetime sahip olmamızdır. prandelli vs. hikaye onlar sadece vesiledir.
Duygun Yarsuvat ;Galatasaray taraftarı toplumun diğer kesiminden farklıdır.
Fransız ihtilalini yapan prensipler galatasaray'da da mevcuttur."
Sözleriyle yıllardır gönül verdiğim takımımdan beni şüpheye düşüren insan. Galatasaray birkaç elitin takımıymış, bizimle ilgisi alakası yokmuş bunu öğrenmiş olduk.

bu Fransız hayranlığınız sizi sadece sürüngen yapıyor, öyle ki bu sürüngenliğiniz yüzünden başınızı kaldırıp semaya dahi bakamıyorsunuz. baksanız göreceksiniz ne kadar küçük olduğunuzu.

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zaman sevdin Galatasaray’ı dediklerinde bir tarih veremedim. Sevdim işte! Doğuştan.. Sarı dediler kırmızı döküldü dilimden kimsenin peşinden gitmedim. Kendim öğrendim sevmeyi. Ben büyüdükçe Galatasarayımda büyüdü. Kazandıkça değil, kaybet
    tikçe daha çok sevdim! Kötülediler daha çok sevdim! Başka takımlardan bahsettiler daha , daha çok sevdim!! Bazen yaş oldu gözümde damla damla, bazende tebessüm
    dudaklarımda. Kaybettiğimiz maçtan dönerken çekmedim montu üzerime hepsine inat gururla taşıdım formamı. Atkım hep boynumdaydı. Baş ucuma koydum uyudum, gözyaşımı sildim... Ertesi gün yine giydim formamı, artistlik olsun diye değil, kaybettiğimizde daha çok SEVDİĞİM için! Aldırış etmedim ya da çıkarmadım ne yüzle giyiyorsun hala bu formayı dediklerinde. Aksine göstere göstere giydim. Ben Galatasaray’ı kazanıyor diye sevmedim. Menfaat için düşmedim yollara. Hangi takımlısın dediklerinde sırf cevabım olsun diye gönül vermedim. Ben Galatasaray’ı çıkarsız, karşılıksız sevdim!! Kıskandım bazen Telekom’u Havasını içine çeken insanları. SEVDİM işte ötesi yok.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• herşeye rağmen en büyük GALATASARAY boşver renktaş takma

0|3
    1|4
  • beşiktaş 8-0 yenildi o zaman intihar etsinler yapma Allah aşkına her zaman yenicez diye bir kaide yok iyi zamanlarda nasıl gururlanıyosan kötü zamanlarda da susup başarılı olucağın maçı beklemeyi bilicen hem oynadığımız takım avrupa devlerinden öyle basit bir takım da değil daha fazla yememek bile iyi birşeydir.

0|0
    1|0
    • kötü zamanda susarsan daha köt olursun güne kurtarmaya yönelik değil geleceği planlayıp takıma her aman destek olup kötü günlere çözüm aramalıyız. onlarda insan biz de insanız uefa kupasıyla süper kupamz var

• Rezillik falan yok öyle 2-3 maçta rezillik olmaz.

0|0
    1|1
    • bakın benle bir kuş kasten ısrarla dalga geçse kavga ederim ama ciddi bir şekilde bizi rezil ettiniz bir daha gitmeyin derse bir düşünürüm aynaya bakarım ve o aynada 109 yıllık tarihimizde avrupa bazında ilk kez fazlasıyla rezil olduk

• En kötü sezonumuzda olacak böyle şeyler Galatasaray taraftarı başarıya alışık olduğu için başarısızlıkta bir yıkıma uğruyo :)

0|0
    0|0
    • o yüzden böyleyim zaten alışamadım bir türlü

• Galatasaray için hayırlısı olsun diyelim

• Bu soru mu yaaa? Kendimi Posta gazetesinin spor ekini okuyormuş gibi hissettim.

Evet galatasaray ölmeli. Avrupada rezil etti bizi..:))

0|0
    1|1
  • 4 diyorum susuyorum

0|1
    3|4
  • Gs piskolojinizide huzurunuzuda bozar

0|0
    0|0
  • Hesabin mi calindi :(

0|0
    1|0
    • hayır ben asla boş konuşmam ben doğruluk için yaratıldım doğrudan şaşmam sen Galatasarayı bana sor son 1-2 senedir Galatasarayın masonlar tarafından hapsediliğini iyicene kavradığım için futbol yorumculuğunu bırakmıştım ama bu 4lükler yüzünden kendimi sorumlu hissediyorum renktaşlarımı bilinçlendirmek istiyorum keşke elimde güç olsa hem futbol yeteneğimle arda turan gibi futbolcu olsam he futbol bilgimle hoca olsam hem de futbol bilgimle menejer olup doğru transferler yapabilsem kendimi övmüyorum sadece bilginiz olsun istiyorum ben buyum.

• Bu işin arkasında CHP var

0|0
    3|3
    • bence Allah bizi sınıyor ciddiyim herşey rüya gibi sürekli 4 çıkmaya başladı bir anda karşımıza 1.5 senedir

• Aynen kuşların diline dolandık o kötü

Erkekler Ne Diyor 17

• Bole durumlara alisik olmadigimizdan kotu oldu ama cikisa geceriz ins.

1|4
    0|0
    • keşke real madridden 6 yediğimiz maç öncesine gelsek o zaman herkesi sustuyordum neredeyse avrupada karparty ve tromsö faciası dışında hep başarılıydık ama şimdi rezil ki nrezil hep bu fransız yöneticilermizin vatana olan hainliği yüzünden Allah bizi cezalandırıyor biz Abdulhamid hanın sempati duyduğu Osmanlı ve T. c takımıyız halbuki

• Hayirlisi olsun artik nediyelim.

• Keşke hep biz 8 yedigimizde ağlayan bakir olarak kalsaydin:) biz toptan yedik siz her mac yemeye basladiniz tek seferde olunca acı azaliyor

0|0
    0|0
  • Bizim gibi 8 yiyin ondan sonra rezil olduk diyin. Rekorumuzu kırmadan bu tür şeylerle gelmeyin karşımıza :))

0|1
    0|0
    • Eyvallah moral verdin keşke herkes senin gibi olsa sağol abi :)

• sizin liverpoolu yendiğiniz maçta ağlamıştım 8 yediğiniz maçta uyuyamıştım ama sonrasında büyüyünce topluma uyup ben de dalga geçenlerden oldum keşke senin gibi kalabilseymişim çizgimi bozmadan =)

• Yüzünü güldürdürdüysem ne mutlu bana kardeşim ama abi deme bana ne olur :)) Liverpool'u yendiğimiz maçta tribündeydim. Nasıldı ama tribünler 132 desibel boru değil :)) Ben diğer takım taraftarlarını 8-0 dan sonra görünce Türk takımlarını desteklemeyi bıraktım zaten. Karşı takımıda desteklemiyorum tsbi. Ne b*k yerlerse yesinler diyorum. Bana Beşiktaşım yeter.

• Bu kötü günler biter, ZAFERLER yeniden başlar, o zaman bizim mutluluğumuzu paylaşırşa bu dalga geçenler o zaman ecdadınızı silleleriz 😊😝😁

0|1
    0|0
  • ya şunu yapmayin işte. en sonunda her lafa bizim uefa kupamiz var diye karikatür yapiyorlar :) 8-0 bjk puan alamayan fener diye gecmisten falan kendinizi mutlu edecek örnek vermek yakışmıyor. fanatikligide adam gibi yaşayın kendinizi üstün görmeyin. bu maçlar milli mac edasinsa oynansin. kendini bilmezler alay edersede siz kendinizden ödün vermeyin ;) neyse kuponda sadece gsden yatti. bende cok üzüldüm;)
    http://i.hizliresim.com/2Q0g4v.jpg

0|0
    0|0
    • ben dalga geçmedim gerçekleri söyledim sizinkiler bizden kötüydü biz kendimizden beklemiyorduk şoka girdik diyoruz siz ne anlıyorsunuz

• haklısın da adamlık ne alaka sacmalama

• orasi üstüne alinana :) Chelsea Chelsea diye bagiran Türk taraftarida gördük. neyse bosver

• Bence fenevli olmalisin yol yakinken, Galatasaraya gönül veren insanlar iyi/kötü günde takiminin yaninda olur. Fransiz Fransiz sokacam muhabbetinize, Atatürk'e suikast girişiminde bulunan i. bne soysuz tohumu fenev varken.

0|0
    0|1
    • fenev zaten apayrı bir camia konumuz f5 değil GS sorumdaki herşeyiii iyiii okuuu

• Sözlüklerdeki yazilarami inaniyorsun? guncellemeden onu anladim asilsiz olduğunu düşünüyorum. Ağzı olan konuşuyor. Neyse dahada uzatmıyacağım.

• o sözlükteki yazı 2 senedir bilgdiklerimi doğruluyor malesef keşke yanılsam senin gibi polyanna olabilsem :( kbakma

• galatasarayın iyi günü oldunda stad tıklım tıklım kötü günde stadın ilk 45 dakikasında kendi oyuncularına küfür ve 60 ıncı dakikalarda stad boş vede dünkü alman stadında yapılanlar Türkiye yi terörist gibi gösterdi resmen kahpelik ettiler :)

0|1
    0|1
    • bu 3 büyükler için geçerli öyle delillerle gelirim ki aklın şaşar beni uğraştırma çıkıyorum şimdi :)

• türkiyedeki çoğu stadı zaten toki yaptı niye boş konuşuyorsun ki. ? Size topuk yaylasını verdi ve siz gidip otel yaptınız ticarete döktünüz devlettin izni olmadan yani boş konuşmayın şimdi bize.

Biz en kötü gündede stadlara geldik. 15 yıl şampiyon olamadık yine geldik

• Fenerbahçe orayı 49 yıl kiraladı topuk yaylası tesisleri Fenerbahçenin 49 yıl boyunca bizim stadın tapusu bize ait Fenerbahçe ve taraftarının yardımıyla yapıldı şuanda topuk yaylasına giden Fenerbahçeli taraftarlar kadar toki arenaya giden Gs taraftarı yok.

• Fransız yönetim derken neyi ve kimi kastediyorsun? Galatasaray kimseye rezil olmamıştır biz krallığı 3-4 maçla almadık öyle 3-4 maçlada kaybetmeyiz

0|0
    0|1
    • mevzu sürekli kaybetmemiz değil ben hayatta asla tesadüflere inanmam bu 4ler eminim ilahi bir mesajdır çünkü futbol sadece futbol değil eğlence olduğu için vatan üzerinden eğlence istismarı yapılıyor Galatasaray. GS yönetminin bir kısmını fransız zannederdim ama % 95'i maalesef vatanına ihanet ediyor Atatürk bu konuda haklıymış GS lisesi lanetlidir biz de artık halkın takımı olmalıyız yönetim bazında.

• Realle ile kıyaslanmakmı? Adamların kadro değeri bizimkinin 10 katı

• o anlamda demiyorum vizyon ve örnek alınması açısından diyorum =)

• Sıra arsenal :))

0|1
    0|3
    • kendi takımına bak hastalıklı insan olmuşunuz

• Onla ne alakası var arkadaşım Beşiktaşlıyım Liverpool Maçı sonrası Cimbomlularım hepsi Nasılda dalga geçtiler alay ettiler bunun Avrupa'da olmanız la alakası yok..

• hayır çoğu Cimbomlu ağladı fenerliler daha çok dalgageçiyordu çok başarıszdı onlar çünkü o yüzden biraz daha sizle dalga geçilsin size 8taş lakabını onlar takttı vallaha

• olan olmus bosver dert etme

0|1
    0|0
  • Kardeş hiçbir spor kulübü için bu denli üzülmeye değmez. Ki zaten yapabileceğin veya elinden gelen bir şey yok. Demek istediğim şu: Galatarasaray sen ne yaparsan yap yine yenilecekti dün akşam, onun ne kadar iyi ya da ne kadar kötü oynayacağını belirleyen sen dedğilsin sonuçta. Bir sınavdan düşük alırsın, üzülürsün, o üzüntü haklı bir üzüntüdür, çünkü o sınava giren sensin ve ipler senin ellerinde. Ancak dünki maçta ve diğer hiçbir Gs maçında iplar senin elinde değildi. Bu nedenle üzülmeye değmez.

0|0
    0|0
    • ama kendimi GS'ye ait hissediyorum. Allahtan Peygamberlerden sonra en çok sevdiğim şey ailem kadar Galatasaraydır. Karşılıksız sevdim ama sevgililerin üzdüğü gibi üzdü beni bu duruma düşmeyecek imkanları varken kullanamadığı için üzdü yoksa iyi gün taraftarı değilim asla

• çok sağol yorumların için

• ne demek :)

• isminden konuya giriyorum, yahu nedir bu takim aski? sen son paranla forma alirsin 3 kurusluk futbolcular ferrariye biner mankerlerle gezerler sende yenildiklerinde uzulursun kavga edersin fln. git kendine sevgili bul birak su bos isleri

0|0
    1|0
  • Fanatik taraftar senin gibi olmaz

0|0
    0|1
    • hertürlü eleştriye açığım eleştrilmezsem o zaman fanatik olmadığımı anlarım. seni dinliyorum neden?

• hangi olaya?

• sonra anlatırım belki

• 0 ile 1 arasında da çok bişey yok yani.

0|1
    0|0
  • Nedenki?

0|0
    0|0
    • DÖRTmund ucl'de 4 takım 4. yüz geçen seneden beri tam 5 takımdan toplamda 6 kez 4 yedik ve 4. yıldız iddiamız 2 senedir mevcut

• Sadece iyi gününde yanında olsaydık fenevli 8taşlı olurduk.

0|0
    0|1
  • en güzel aşklardan biridir GALATASARAY

0|2
    0|1
Yükleniyor...