Seviyorsan git konuş abi :(

Başlığı face einstein in fotoğrafından esinlenerek yazdım :))Arkadaşlar aşta gurur olur mu?Deli gibi sevdiğiniz ve hayat boyunca bir daha karşınıza çıkmayacağınıza inandığını bir sevgiliniz olsa ve sizden ayrılsa, her şeye rağmen onun peşinden gider aşkınız için savaşır mıydınız?Yoksa gurur yapar hiç bir harekette bulunmaz mıydınız?Evet yaparım diyenler neler yapardı mesela ?

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• aşkta gururu sevmiyorum ben...varsın gurursuz desinler..yarın ne olacağını kim bilebilir ki? benim keşkelerimden daha önemli değil..neler yaparım? tabloya göre değişir yapılacak şeyler.

0|1
    0|0
    • misal ?

• senaryo yazmak hususunda çok yetenekli değilim:))

• platonik olarak aşık olanların senaryo yazma yeteneği gelişmiş oluyor yapılan araştırmalara göre :D:D bütün fakülteye platonik besle sonrada senaryom 0 de cık cık cık bu olmadı hiç hanfendi

Kızlar Ne Diyor 8

• Gitmeyi göze almış kadar rahatsız olmuşsa benden hiç kusura bakmasın onu rahatsız etmem,haddim değil.

0|0
    0|0
  • yok sayarsın yaşanmamış sayarsın gurur adı altında çok pis bi hareket olur

0|0
    0|0
  • eğer bu derece eminsen karşındaki kişiden ve sorunlarınız halledilecek düzeydeyse kesinlikle peşinden git derim.. gurur yapıp sonra mutsuz olacaksın. aşkta gurur olmaz:) yüreğinin sesini dinle.

1|0
    0|0
    • evet hem de delicesine inanıyorum.kafayı yicek kadar inanıyorum neler yapılabilir mesela

• ya çok sordum söylemiyor :((

• o çok kötü işte. bilmeye hakkım var de diret söylesin. bu çok önemli çünkü

• Hayır yapmam herseyınde bır sınırı var köpek gıbı sevsem de kımsenın arkdasından köpek gıbı kosmam

0|0
    0|0
  • ben grur yaparıdm :\

0|0
    0|0
  • her ne kadar sevsemde o veya ben ayrılsamda donmem

0|0
    0|0
  • sen oyle diyorsun ama erkeklerde konusma cesareti yok ki:))

0|0
    0|0
  • beni terkeden bir aşkım vardı..ama ben aramadım aramamda gurur yaparım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gerçekten seviyorsan, onsuz olmaz diyorsan, gurur filan dinlemicen gidicen peşinden. ben evinin önünde yatardım sabaha kadar. herşeyi yap sonuçta.

0|1
    0|0
Yükleniyor...