Goguslerimi oynatmak istiyorum nasil yapabilirim?

www.59saniye.com/goguslerini-oynatan-kadin/ kasli erkeklerde oynatabiliyo ya cok merak ettim bu kadin gibi nasil oynatabilirim goguslerimi sporla mi?

Güncellemeler:
Cok hafif oynatabiliyorum ama bunu nasil gelistiricem

0|1
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Göğüsü hareket ettirirken büyük ihtimal üst göğüs kası daha çok çalışıyor. Incline ve decline bench te dumbell fly. Yatarak dumbell fly yaparsan bütün göğüsü çalıştırırsın. Bu arada üst göğüs incline bench te oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• haha bende oyanitoyrum :D chest egsersizleri yapicaksin bacak calisip gogus oynatmayi dusunmuyosun heralde :D

0|0
    0|0
  • gögüs kaslarını bulup keşfetmen gerek ozaman haraket ettirebilirsin ama gögüs kasların yoksa oynatamassın :)

0|0
    0|0
    • Zaten cok hafif oynatiyorum da ilerletmem lazim

• Ya kuculurse goguslerimm

• ee ona katlanıcaksın artık vücut çalışan kadınların bir süre sonra erkek olduklarını duymuştum :))

• o bize has bir şey ben ilk oynattığımda gözlerimi kapattım karşıma beyaz bir çizgi geldi kendimi sadece göğüslere verdim ve ohoho :D

0|0
    0|0
  • Ben göğüs kaslarımı oynatabiliyorum. Eskiden yapamıyordum. Önce hissetmen gerekiyor orayı. Ben kas geliştirdikten sonra oynatabildim.

0|0
    0|0
  • ben oynayabilirim hahahahhahahahha

0|0
    0|0
  • tamamen göğüsteki kas kütlesiyla alakalı.
    fitness vs. yaparak hedefine ulaşabilirsin :D

0|0
    0|0
  • Çeşitli göğüs hareketleriyle

0|0
    0|0
  • sporla olacagını sanmıyorum vücut özelliği o bazı ınsanlar kulaklarını oynatıyo ya onun gıbı

0|0
    0|0
  • Sewişirken onlar napcano bilir

0|0
    0|0
  • Fitness. Butterfly calis

0|0
    0|0
  • Fazla erkek emzirmen lazım sonra kendi alışıyor istediğin zaman oynatırsın en az 1000 farklı kişinin yalaması okşaması lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• onun için kas lazım bacım

0|0
    0|0
Yükleniyor...