Bu ayrılık sebebi olacak eşim farkında değil. Böyle bir baskı yapmanın mantığı nedir ?

Öncelikle hayırlı ramazanlar...üniversite mezunuyum modaevinde tasarım ve dikim yapıyorum inancım gereği kapalıyım..eşim kadın kuaförü ve son zamanlarda tırnaklarımı uzatmamı ve kırmızı renk oje sürmemi istiyor namaz kıldığımı bunun mümkün olmadığını söyledim bana yap diyorsam yapacaksın diyor bu son zamanlarda çok değişti bu ayrılık sebebi olacak farkında değil böyle bir baskı yapmanın mantığı nedir ? sadece kızlar !

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Kuaföre gelen giden bakımlı kızları görüyor sende de aynısını istiyor sanırım. E kocandır dışarıda sürmesen bile evinde bakımlı olman gerek onun için arada sür asetonla siliver sende ne olacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• son zamanlar ona sosyete kızlarını çok övmüşler anlaşılan

eceli gelen it cami duvarına pislermiş

gül gibi yuvasını dağıtmak istiyor

sonra pişman olur mu bilmem

0|1
    2|0
  • kardeşim boşan ondan git bir cami imamıyla evlen sabah akşam beraber namaz kılar tesbih çekersiniz

0|0
    2|1
  • Tamamen haksız. Dinin uygun görmediği bir şeyi senden isteyemez. Oje sürenlerin hepsi kötü kız değil ancak yinede seni kötü kızlara benzemeye çalışması haksızlık.

0|0
    1|0
  • evlenirken eşinin böyle biri olduğunu bilmiyormuydun. bence bir anda değişilcek birşey değil bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• onada hak vermen gerekiyor dediğini yapsan ölmezsin asitonla halledersin.. ne güzel namaz kılıyormuşsun kapalıymışsın bu tür şeyler dinimizde de var kocan için yapmalısın.. he dışarı öyle çıkmazsın tabi ama evinde bakımlı ol kaybetme onu,gözü dışarda kalmasın herşeyi sende bulsun

0|0
    0|1
    • bak ben o sokaktakı tesetturlulerden degımım ınancım geregı kapalıyım bundada hıcbır baskı ve zorlama gormedım durum bu

• dokunur tabi ki seni düşünerek fikirlerimizi yazıyoruz verdiğin tepkiye bak.. ön yarglısın

• defol ya ayrımcı

• kadın kuaförü olduğu icin seninde bakımlı olmanı istiyor sanırım

0|0
    0|0
  • Evinde bakımlı olman sana birşey kaybettirmez.

0|0
    0|0
  • eşin kadın kuaföründe çalışıyor demişsin doğal olarak bütün gün kadınların arasında seninde onlar gibi olmanı istiyor olabilir belki her zaman sürmeyebilirsin ama ne biliyim arada bir yap bence sonuçta erkek yani onunda belli bir istekleri var haklı bence kendince

0|0
    0|0
    • iide tuba ben kapalıyım nassıl ıster benden bunu

yapamam

• kabul yok

• sen bilirsin ama bu kadar ufak bir şeyden kavga çıkarmaya gerek yok

• regli olduğun haftalarda sür sende ojeyi. hem onun gönlü olmuş olur hemde senin.

0|0
    0|0
    • o donem suruyorum fakat ısımde engel sur cıkar :((

• iş yerin nasıl karışırki senin ojene yada makyajına? nasıl bir yerde çalışıyorsun sen?

• MODAEVİNDE ÇALIŞIYORUM ÇOK AZ MAKYAJ YAPARIM İNANCIM GEREĞİ APTESSİZ BIRAKTIĞI İÇİN DÖVMEM DE YOK AYRICA

İNSAN GİBİ OKU ANLARSIN

• sanırım bu kadar katı olmamalısın çok fazla tırnaklarını uzatma ojeni sür biraz zahmet olacak eşin gelmeden sürersin sabahta çıkartırsın

0|0
    0|0
    • jel tırnak cıktı basımıza sımdıde :))

• yaptırıyorum bakalım hayırlısı sağ elim bitti yapışmasını beklıyorum

• oo hadi bakalım güle güle kullan:)

Yükleniyor...