Dortmundun oyuncusu sebastian kehl galatasaray taraftarlarının meşale yakması için "BU NE KADAR APTALLIK" sözlerini kullandı düşünceleriniz?

yani benim düşünceleri sorarsanız Türkiye yi rezil ettiler ne işleri var stadda kahpeler yav onlar yüzünden Türkiye terörist olarak görülüyor sizin düşünceleriniz?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Az bile söylemiş bende Galatasaraylıyım ama Kehl haklı.. Türk milletinin çoğu bukadar işte yapacak birşey yok.. gerçek böyle herşey ortada..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Abartıyosunuz yemin ederim. Bunu kendi taraftarlarınız yapsa bu kadar laf söylemezdiniz

0|1
    0|0
    • Bizimkiler meşale yakıyor ama milletin üzerine atmıyor kendi taraftarlarımız yapsa belkide laf söylerdim ama bu kadar ezmezdim :)

• adam haklı

0|1
    0|1
  • Dortmundu Savunmayın Fenerbahçeliyim Bu Söz Hepimize Edilmiştir Aslında. Sizin Annenize Küfür Eden Kardeşinizede Küfür Etmiş Olur. Biz Kardeşiz Savaş Çıksa Aynı Cephede Savaşırız

0|2
    0|2
    • ne cevap verdini kendin bilmiyorsun bayan burada dortmundu savuncak sözler etmiyoruz ne savaşı ne cephesi Türkiye yi dünkü olaylarda terörist olarak görücekler.

• rica ederim hanım efendi bende düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.

• Kasma.

Erkekler Ne Diyor 10

• Adam hakli beyler dağılın

0|1
    0|0
  • Yunusssss :) haklisin kardes gerek yok bole seylere ama ne ilk nede son biliyosun.

0|1
    0|0
  • Bizimki kadar dangalak millet yok. Bu yüzden futbol gibi güzel bir spor bile insanları uyutmak için kullanılıyor.

0|2
    0|0
  • sen yenimi anladın daha neler yapıyorlar diyememişmi birisi

0|2
    0|1
  • Dortmund taraftarları pkk bayrağı açtığı için Dortmund taraftarlarının üzerine meşale atıldığını bilmiyosun galiba...

0|1
    0|0
    • kaynak nerde?

• bu soruyu sormaktan utanmalısın yunus GS taraftarı sana hakkını helal etmiyor ! al sana kaynak ! alkislarlayasiyorum.com/.../pkk-kumasi-acan-dortmundluyu-linc-eden-galatasaray-taraftari

• pardonda gs taraftarı kim? heee hatırladım şu iyi günde stadda olan taraftarlardan bahsediyorsunuz siz kötü günde takımı yuhluyan taraftardı değilmi :) bu arada bu wideoda pkk bayrağı görüyormusunuz siz?

• Yerinde bir söz olmuş

0|1
    0|0
  • Takimi seveceksen boyle seveceksin.

0|1
    0|0
  • Yunus hala nargile kafasimi :Ddd

0|1
    0|0
  • adam haklı hem deplasmana gidiyorsun hem meşaler yakıyorsun. çok doğru söylemiş

0|1
    0|0
  • Haklı :D rezil ettiler kendilerini

0|1
    1|0
Yükleniyor...