Evet baylar bayanlar sadece bir kereliğine başbakanın yerine geçtiğinizi düşünün

Ve sadece 1 tane icraat hakkınız var türkiyemiz için ne yapardınız unutmayın ilk icrrattan sonra göreviniz bitiyor o hakkınızı en iyi şekilde nasıl değerlendirirsiniz türkiyemiz için ne yapardınız

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• nasıl yola çıkardım bilmiyorum ama ülkemi rengini şehit kanlarından almış Türk Bayrağına,şehit kanıyla dolmuş taşmış tek bir taşına,Atamın ülkemize kazandırdığı herşeye tek tek mücadelelere savaşlara,yetimlerine öksüzlerine laik yönetmek için elimden geleni yapardım bir gün bile olsa ülkemin fark etmesede buna ihtiyacı var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ekonomik anlamda bütçe ve raporlama ile ilgili verileri gözden geçirir ithalat ve ihracattaki aksaklıkları giderirdim.Yatırım yapardım.

0|0
    0|0
  • dışarıya satılan bütün işletmelerimizi bir daha yabancıların eline geçirilemeyecek şekilde geri alırdım.

0|0
    0|0
  • Aslında hayalim desem bu ülkeye başbakan olmak ? Bu ülkenin şu anda ihtiyacı olan en önemli şeyin pkk pisliğinin kökünü kurutmak ki bunu en iyi şekilde yapabilirdim sanırım

0|0
    0|0
  • PKK serefsizlerini temizlemek icin elimden ne geliyorsa yapardim

0|0
    0|1
    • helal olsun şuankı başımız da olan erkeklerden daha gözü karasın

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğitim sistemimizi öğrenmeye dayalı bir sistem haline getirirdim..eğitim sorunu ülkemizin en öncelikli sorunlarında biri olarak görülmese de her sorunun,eksikliğin altında eğitim eksikliğinin yattığı kanısındayım..bu nedenle önceliği eğitime verirdim..

0|0
    0|0
  • tüm tipsiz insanları tutuklatırdım. bu nedir ya.

0|0
    0|0
  • ne yapacağım belli

0|0
    0|0
Yükleniyor...