Kapat

Diego Ribasın Bu Hali Ne Olacak?

Diego geldiğinden beri hiçbir varlık gösteremedi uzun süredir yedek kulübesinde bekliyor ama şans bulduğu maçlardada çok etkisizdi sizce Krasiçten dahamı beter olacak bu adam?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• diego 19 yaşında değil kendini göstersin oynasın yoksa krasic den beter olur

0|1
    0|0
    • Aynen kardeşim sonra herkes İsmail Kartalı suçluyor Diego oynayınca orta sahamız çöküyor resmen Diego yerine Meirelesin oynaması çok normal

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Varlık göztermesine izin verilmedi ki :/ 75-80 . dakikada girerse oyuna varlık gosteremez tabii 2-3 maç 11 oynamalı

0|0
    0|0
    • Temmuzda takıma katıldı kamp falanda geçirdi ama şu ana kadar ne gol atabildi ne asist yapabildi oynadığı maçlardada çok etkisiz diego oynayınca orta sahamız çöküyor o bakımdan ismail kartalin Raul Meirelesi kullanması çok Normal

• Raul Meireles i kullanması iyi tabiki ben olsam kullanırdım. Ama Alperi ilerde oynatıp orta sahada Meireles Diego ikilisini de denemek olabilir

• emre ceza alacak büyük ihtimalle onun yerine diego oynayacak işte 2-3 hafta diegonun şuana kadar varlık göstermedi ama adı yeter

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• İlk geldiğinde de demiştim fenerin sistemi degismedikce Diego kendini gösteremez

0|0
    0|0
  • Bizim pandev misali :)

0|0
    0|0
  • ispanyol medyası hayretle takip ediyor diego nun bu durumunu bende merak ediyorum evet iyi futbolcu barçaya attığı gol falan güzel on numara :)

0|0
    0|0
    • İyi oyuncuda geçen sene Atleticodada yedek bekliyordu

• Yok Werder bremende iyidi

• taktikten oynayamıyor bu taktikte oynatmaz ismail hoca

• bu sistemde yer bulamaz. yakın zamanda gönderirler.

0|0
    0|0
    • Diego bu sistemde oynayabilir Sowu kesip yerine Diego konulabilir mesala Bjm derbisinde Alperin oynadığı mevkide Diegoda oynar ama oynayıncada çok etkisiz oluyor devre Arası Diego gönderip Stoch alınmalı

• Simoene geçen sene Diegoyu sol kanat ve sağ kanadın alternatifi olarak kullanıyordu oynamaz diye birşey yok o na bakarsan Gsdeki sneijderde 10 numara oyuncusu ama sol kanattada etkili adam

• Simeone geçen sene Ribas'ı mecbur kalmadıkça oynatmdı. Kiralık bir oyuncuydu 20 maç oynamdı o takımda. Başarılı oldu mu? Hayır 2 gol attı toplamda geçen sene. Dediğin gibi Sneider tarzı bir oyuncu ama Gs maçlarını izle Sneider 2 li forvetin ya da tekli forvetin arkasında yer alıyor. Fenerbahçe maçında attığı gollere bak merkezden.

• Fenerbahçe hızlı oynayan bir takım ama Diego bu duruma pek uyum sağlayamadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...