Diego Ribasın Bu Hali Ne Olacak?

Diego geldiğinden beri hiçbir varlık gösteremedi uzun süredir yedek kulübesinde bekliyor ama şans bulduğu maçlardada çok etkisizdi sizce Krasiçten dahamı beter olacak bu adam?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• diego 19 yaşında değil kendini göstersin oynasın yoksa krasic den beter olur

0|1
    0|0
    • Aynen kardeşim sonra herkes İsmail Kartalı suçluyor Diego oynayınca orta sahamız çöküyor resmen Diego yerine Meirelesin oynaması çok normal

Kızlar Ne Diyor 2

• Varlık göztermesine izin verilmedi ki :/ 75-80 . dakikada girerse oyuna varlık gosteremez tabii 2-3 maç 11 oynamalı

0|0
    0|0
    • Temmuzda takıma katıldı kamp falanda geçirdi ama şu ana kadar ne gol atabildi ne asist yapabildi oynadığı maçlardada çok etkisiz diego oynayınca orta sahamız çöküyor o bakımdan ismail kartalin Raul Meirelesi kullanması çok Normal

• Raul Meireles i kullanması iyi tabiki ben olsam kullanırdım. Ama Alperi ilerde oynatıp orta sahada Meireles Diego ikilisini de denemek olabilir

• emre ceza alacak büyük ihtimalle onun yerine diego oynayacak işte 2-3 hafta diegonun şuana kadar varlık göstermedi ama adı yeter

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• İlk geldiğinde de demiştim fenerin sistemi degismedikce Diego kendini gösteremez

0|0
    0|0
  • Bizim pandev misali :)

0|0
    0|0
  • ispanyol medyası hayretle takip ediyor diego nun bu durumunu bende merak ediyorum evet iyi futbolcu barçaya attığı gol falan güzel on numara :)

0|0
    0|0
    • İyi oyuncuda geçen sene Atleticodada yedek bekliyordu

• Yok Werder bremende iyidi

• taktikten oynayamıyor bu taktikte oynatmaz ismail hoca

• bu sistemde yer bulamaz. yakın zamanda gönderirler.

0|0
    0|0
    • Diego bu sistemde oynayabilir Sowu kesip yerine Diego konulabilir mesala Bjm derbisinde Alperin oynadığı mevkide Diegoda oynar ama oynayıncada çok etkisiz oluyor devre Arası Diego gönderip Stoch alınmalı

• Simoene geçen sene Diegoyu sol kanat ve sağ kanadın alternatifi olarak kullanıyordu oynamaz diye birşey yok o na bakarsan Gsdeki sneijderde 10 numara oyuncusu ama sol kanattada etkili adam

• Simeone geçen sene Ribas'ı mecbur kalmadıkça oynatmdı. Kiralık bir oyuncuydu 20 maç oynamdı o takımda. Başarılı oldu mu? Hayır 2 gol attı toplamda geçen sene. Dediğin gibi Sneider tarzı bir oyuncu ama Gs maçlarını izle Sneider 2 li forvetin ya da tekli forvetin arkasında yer alıyor. Fenerbahçe maçında attığı gollere bak merkezden.

• Fenerbahçe hızlı oynayan bir takım ama Diego bu duruma pek uyum sağlayamadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...