Gobek eritmek icin kesin olarak ne onerirsiniz?

Kesin cozumunuz var mı gobek eritmek icin bir de voleybola basket vs olmadan boy nasil uzatilir?

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• Ben tüm vücudumdaki yağları erittim. Kilom yüksekti. Kesin çözüm diye bir şey yok. Senin vücut tipine göre değişir. Düzenli beslenip kardiyo çalışmaları yapacaksın. Karın egzersizleri yapacaksın. Kemik gelişimi için kalsiyum gerekir. Kalsiyum takviyesi alabilirsin. İp atlamayı öneririm.

0|0
    0|0
    • Ne kadar xamanda faydasini gorurum

• Ama ben kilo vermek istemiyorum sadece boyum uzasin ve yaglarimi kasa veciriyim istiyorum

• yağlar kasa dönüşmez. Kilo verirsin kas çalışırsın olur.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Kosu yuruyus iyidir sikilastirmak icinse mekik ;)

0|0
    0|0
  • Yogurt su bol yiyebildigin kadar bol suyu uyandiginda sabah icebilrsen 2 bardak icersin kahvaltida yogurdun eksik olmasin mutlaka boyle en azindan kilonu dengelersin ve sindirimin hizlanirek olarakdan kahvaltidada kayisili meyve suyu. icebilirsin ay. yerine sen. bilirsin

0|0
    0|0
  • düzenli beslenme ve spor ile kilo verebilirsin.
    boy uzaması genetiktir, genetiğinde uzun bir boy yok ise istediğin kadar basetket, valeybol oyna yinede boyun uzamıyıcaktır.

0|0
    0|0
  • Mekik diyen arkadaşların cahilliğine veriyorum mekik zayıflatmaz karın kası oluşmasına yardımcı olur sadece. zayıflamak istiyorsan kardiyovasküler hareketler yapacaksın (koşu bandından hızlı yürüyüşler, bisiklet, yüzme vs)

0|0
    0|0
  • Sadece gobek eritemezsin spor yaptinmi vucudundaki butun yaglar erir yani sadece gobbegin erimez.. Bol bol kos ve yedigine dikkat et kola, gazoz gibi seyler icme ve cok yagli seyler yeme

0|0
    0|0
  • mekik cekmek sart bırde kosmak yaglı yıyeceklerden uzak durmak :)

0|0
    0|0
  • Cok soru sormuşun.

0|0
    0|0
  • yuzmeye git bence

0|0
    0|0
  • Gırtlağını sık

0|0
    0|0
  • bol lifli ye ve HIIT egzersizler yap

0|0
    0|0
  • Mekik cok iyi gelir. Bisikletde iyi gelir.

0|0
    0|0
  • Kesin çözüm asgari ucret ile gecinmek sporsuz cabasiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• eger yasın 20 den fazlaysa boyunun uzayacagını sanmıyorum canım ama esneme gerılme hareketlerıyle dogru durusa ve bna baglı olarak 3 santıme kadar daha uzun gorunume kavusabılırsın gobek erıtmek ıcınde mekık yapabılırsın ayrıca karnını ıcerı cekıp bıkac sanıye bu sekılde kalırsan karın kasların calısır bu hareketı devamlı yaap

0|0
    0|0
  • Tartismasiz mekik. Ekmegi kes bide bol su ic.

0|0
    0|0
    • Yanlis! Ekmek kilo aldirmaz

• Allah allah hangi hangi hayal dunyasinda yasiyosun acaba. Direk gobek ve bek cevresinde yaglanma yapiyo.

Yükleniyor...