Günaydın. Size de oluyor mu?

BEN diyen insana benim de BEN diyesim geliyor. Ama karşımda ki insan bir şeylerden fedakarlık yapıyorsa, beni önemsiyorsa daha fazlasını yapmak için elimden geleni yapıyorum. Aslında insan napıyorsa kendine yapıyor. Bunu neden yazdım bilmiyorum ama sabahın köründe bencil bi insana kızdığımdan oldu sanırım. İyi sabahlar. Güzel bir gün olur inşallah hepiniz için.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• karakterin varmı merak ettim tavra göre davranışmı ya bencilsindir ya değil olmadı kesersin bağı bencile bencil pintiye pinti vs vs bu nasıl iş yahu ben her zaman benim karşıdakine göre değişmiyorum yapacağım iyi davranışı hakketmiyor hakediyor tarzı hesaplarım yok olmadı çok çok görüşmem

0|0
    0|0
    • aslında bu bi nevi nabza göre şerbet. Tabi ki bir kişiliğim var fakat bi insan düşün geçmiş karşına sadece kendini anlatıyor, ben böyle iyim şöyle süperim diye ben de kalkıp ay sen harikasın ya mı dicem kalkar giderim bi süreden sonra ama mecbursan kalmaya sende kendini savunmaya geçiyorsun bende şöyle harikayım gibilerinden. Saçma ama öyle işte.

• birde yazmayı unuttumda senin yanında kendini çok öven insan seni övgüye değer buluyor ve yanında ezik hissediyordur ve sende gördüğü özellikleri kendine yakıştırıyordur %100 olmasa bile genelde böyle oluyor

• hadi ya öyle mi diyorsun, ilginçmiş :)

Erkekler Ne Diyor 5

• öncelikle teşekkür senin içinde güzel bir gün olması dileği ile güzel bir soru.empati yapan insanların ortak sorunu bu az iyilik görsün hemen fazlasını yapmak için uğraşırlar.bazen hiç yapmasaydım dediğim zamanlar geliyor içimden.bundan sonra pek yapacağımıda sanmıyorum.az iyiliğe az iyilik.mümkümse kötülerden uzak durmak.olmazsa bire bin kötülük.

0|0
    0|0
  • evet kendimi ayna gibi hissediyorum, iyilik yapana, güzel düşünene benimde düşüncelerim güzel oluyor, kötü düşünenlerede aynı şekilde kötü düşünürüm... yani aslında aynada kendilerini görürler..

0|0
    0|0
  • Umarım senin için daha güzel bir gün olur.. :-))

0|0
    0|0
  • BEN dusundumde sen biraz uyusan iyi olacak..

0|0
    0|0
  • bu çok doğal bir şey.ilişkilerinizde de aynı kuralı benimsiyor olmalısınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• "Ben diyen insana benim de BEN diyesim geliyor." cümleni okudum, kafamda Mortal Kombat Fatality'leri oldu, Sokratlar Aristolar Platon ve Mevlana'lar karıştı... Benlik, Teklif felsefesinin en hoş nidaları yankılandı.

"Ete kemiğe büründüm

Yunus diye göründüm" .. Dedi Yunus Emre...

En-el Heqq dedi Hallac-ı Mansur...

0|0
    0|0
Yükleniyor...