4 aydir vucut calisiyorum karin kaslarim yavastan belli oldu fakat cok az yağ var göbek ve basenlerde yag eritici kullanayim mi?

Meraba arkadaslar ben 4 aydir spor yapiyorum hiç protein tozu ws kullanmadim karin kaslarimda hafiften belli olmaya basladi ama basenlerde karin kaslarinda cok az yag var yag eritici kullaniyimmi acaba kararsiz kaldim boy 1.70 kilo 70

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bulk döneminden sonra definasyon sırasında L-cartine kullanılır supplementleri eşit ayarda kullanmalısın sanırım henüz amatörsün fazla bir bilgin yok bunlar bilinçli kullanırsan hiç bir zararı yok yapılan yorumlara baktım bilmeyenler zararlı gereksiz diyor kardeşim supplement bile kullanmadan görünür bir vücuda gelinmez artık anlayın şunu ya beni gören bilmezlerde stroidmi kullandın diye soruyor hayır deyince mal mal suratıma bakıyorlar body bulding ayrı birşey fıtness türü ayrı birşeydir

0|0
    0|0
    • Dostum ben aldim acikcasi yag eritici www.hardlinenutrition.com/CLA-ONE,PR-100.html oda bu faydali olurmu acaba kulanayim mi

• L-cartine yi ampul olanını tercih etseydin kapsül olandan 5 misli daha faydalı ve güçlüdür şunu unutma ki olimp ve multipower en iyi markalardan biridir elbette ki aldığın hard lıne da fayda eder ama diğerleri gibi etki göstermez L-cartine yi asla bulk döneminde kullanma definasyona girdiğinde kullanmalısın diğer supplementleride es geçme aminoasit protein bulk döneminde kullan protein ise yine definasyonda erime döneminde devam edebilirsin yağ yakarken kütle kaybetmemeye özen göster çok ayrıntıları var gece yatmadan önce kazein protein antremandan sonra ise whey protein kullan biri ağır sindirilir öteki ise hızlı şekilde idman sonrası kana karışır protein eksikliği ile kas kaybını önler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende spor yapıyorum ev koşullarında.
    Ve protein tozu kullanmak gibi bir hata yapma. Tamm daha çabuk kas çıkıyor ama ilerde o kaslar sarkınca nolcak. Ben 2 yıldır yapıyorum. Beslenmeme fazla dikkat etmeden sıkı bir vücudum karın kasları kol kasları yeterince iyi. Yani protein kullanmadan yapılan kaslar daha sağlıklı ve sıkı oluyor

0|0
    0|0
    • Kullanmayacam ama yag icin yag eriticiler var onu soruyorum ben gobekteki yagi eritemiyorum

• Onu kasa çevirmek daha iyi. Yağdaki enerjiyle kas yap. Sporcular ilk göbek yapar sonra kasa çevirirler daha hızlı oluyor

• Kimyasala girme bence

0|0
    0|0
  • Gerek yok bence

0|0
    0|0
  • L-cartine kullanabilirsin. BCA supplementide ek olarak alabilirsin. Tabi bilinçli olarak.

0|0
    0|0
  • Kardiyo yapman lazım.

0|0
    0|0
  • Kimsasala girme derim ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...