Fitness yapanlar girebilirmi?

ben spor salonuna yazılacam daha önceden 6ay gitmişliğim var ama son 3 ayında baştan savma gttigm icin bir gelisme olmadi bu sefer ciddiye alıp gitmek istiyorum zayfm kilo almada skntı yaşıyorum bu yuzden spora basladmda gıda takviyesi almayi dusunuyorum bnn icn onerilerde bulunurmusunuz hangisini kullanayim beslenrken ne yiyip icim sporda neler yapayim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Harcadığın kaloriyi hesapla ve 1000 fazlasını al. Yani 2500 harcıyorsan 3500 al. Araştır anlarsın. Supplement istiyorsan Gainer kullanabilirsin.

0|1
    0|0
    • nası hesaplicam ki ne kdr harciyom yemek yiyince ne kdr aliyoz

• Kalori hesabı yaz googleye bulursun. Her yiyeceğin, içeceğin kalorisi var. Marketten aldıklarının arkasında yazar genelde. Googleye yiyeceğin adını yazarak kaç kalori olduğunuda öğrenebilirsin. Hemen hemen yakın değerler.

• tamam saolasn

Kızlar Ne Diyor 2

• Spordan çıktıktan sonra yarım saat içinde yemek yemen lazım başka turlu kilo alamazsın. Ozellikle et ve sut ağırlıklı

0|0
    0|0
  • Gıda takviyesi kullan, ben bunu kullanıyorum : )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• öncelikle şunu söylemek isterim, vücut yapına göre spor yap. Gideceğin salonun kalitesine göre spor eğitmenlerinin kalitesi değişecek. Yerek bir fitness salonunda kas yapmaktan kolları kapanmayan arkadaşları hoca diye çalıştırabiliyorlar. Önemli olan adamın vücudunu ne kadar irileştirdiği değil spor hakkında ne bilip bilmediğidir.

İkinci olarak besin takviyelerinde b ir çok farklı çeşit var. Bunların içerisinde gıda bakanlığı onaylıları olduğu gibi onaysız olarak Türkiyeye giren malzemeler de var. Spor salonunda ne kullanacağını sorduğunda sana bir set yaparlar mutlaka ama bence profesyonel olarak yardım almalısın. Bu bakımdan bir beslenme uznanına danışabilirsin

0|0
    0|0
  • herhangi bir supplement kullanırsan kalıcı bir vücut yapamazsın. bıraktıgında yine kücülürsün. kusana kadar yemek yemen lazım hacim almak istiyorsan yağlı yağsız ayırt etmeyeceksin. kilo aldıktan sonra protein ağırlıklı besleneceksin. sadece idmanlardan önce karbonhidrata abanacaksın. basit şeker almayacaksın. basit şekerden kastım bilumum tatlılar cikolatalar falan. çayı şekerli içmeyeceksin. tabi bunlara kilo aldıktan sonra dikkat edeceksin. hee ben ne kadar yesem kilo alamam diyorsan ve o kadar yiyemem diyorsan da karbonhidrat tozu almanı öneririm. ama illa alacaksan onu da 1 ölcek al. idman yapmadıgın gün hiç alma. cünkü karacigerde yaglanma yapar. aldıgını yakman lazım.

0|0
    0|0
    • idmandan once karbonhidrata abancan drkn tavuklu pilav makarna falan mi yicem toz zaten istyrm kullanmayi ama yemekde yerim o kdr sorun olmz

• bu dediklerinle tahminen ayda kac kilo alablrm ya da gelismeyi kacnci ayda fark edebilirim

• aldıgın kiloyu 2 haftada bile farkedersin. saglam yemen lazım tabi. iyi beslenip güzel idman yaparsan da vücudun gelişimini 4 ayda görürsün

• Optimum whey gold standart al 184 lira ücreti bunun üzerine bol karbonhidrat ve protein agırlıklı beslen bu kadar basit

0|0
    0|0
    • bu dedign tarm veya saglk bakanligi onaylimi bir zarari olurmu kısırlk ya da karacigere falan

• Koskoca protein tozu markası kardeşim herkes bunu kullanıyor tabi güvenilir yerden temin edeceksin

• tavuk pilav patates et balik, bunlari her hafta ye. ve protein shake kullan günde iki kere. şekerli şeyler yime mesela chips şeker asitli icecek

0|0
    0|0
  • Spor yapıp düzenli yaşa

0|0
    0|1
  • Kardeşim benim boy 174 kilo 49 idi spora başladım tavuk badem findik meyvesuyu yoğurt kaşar salam sütle keçiboynuzu pekmezi karıştırdım 11 agustos 2014 teki kilom 49.2 idi spora başladım düzenli karbonhidrat tozu kullandm 1 ay kadar sonra 2 hafta başka bir takviye için o süre zarfında baya gelisme oldu şu anda 58.5 kiloyum takviye ile ollur demiyorum ama yemene dikkat etmen lazim o takviyeler sadece sana ek olarak enerji sağlar kilo da aldırır da fazla abrtmamak lazim ama emin ol düzenli git alıyorsun

0|0
    0|0
    • bnde yiyorum ama marka olarak hngsini kullandn bir ayda 9 kilo almssn nerdeyse sutle keci boynuzu pekmezmi karstrdn bde

• Fazla yemen şart oncekinden daha fazla yemen lazım mideni zorla kalorili şeyler ye hep tavuk et bunları hergün birisini yemelisin çok da merak ediyorsan yeni başladığım var multipower mass gainer alıyorum 2 aydan oönce kullanilmasi zararlı protein de var bunda çikolatalı benimkisi

• tamm bnde 18 yasndaym 80 e falan yaklasmam lazm gelismem lzm kiyafet falan giymek istemiyorum cnku zayflkdan surekli hirka giyiyorum ilk gttgmde bilgiszdm cahillk yaptm bu sefer dediklerinz netten baktklarm falan olcagina inaniyorum ins

Yükleniyor...